Rüyada Akıntı Görmek Ne Anlama GelirRüyada Akıntı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada vajinadan akıntı gelmesi gelen akıntının rengine göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Gelen akıntının beyaz olması genellikle kişinin sağlığına işaret eder, kişi eğer yakın zamanda bir hastalık geçirdi ise hızla sağlığına kavuşacaktır. Meydana gelen akıntı siyah ise alınacak kötü bir habere, sağlıkla ilgili meydana gelecek bir soruna veya iş ile ilgili alınan kararların olumsuzluk oluşturabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada görülen akıntının renginin kırmızı olması kişinin korkuları ile kısa süre içerisinde yüzleşeceğine ve huzura kavuşacağına işaret etmektedir. Bu süre boyunca kişi etrafında güvenilir insanlar bulundurmalı ve karar alır iken o kişilerin de kararına saygı duymalıdır.

Rüyada akıntı görmek nehir akıntısı, denizde meydana gelen bir akıntı şeklinde de olabilmektedir. Bu tür bir akıntı huzur, bolluk, bereket ve sağlık konularındaki güzel kararlar olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen akıntının hızlı olması güzel haberlerin tez zamanda geleceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Su Akıntısı Görmek

Rüyada berrak suyun güzel bir şekilde aktığını görmek güzel günlere işaret etmektedir. Rüya sahibinin attığı her adımda bolluk ve bereket meydana gelir. Alınan yeni kararlar hep olumlu sonuçlanacaktır. Berrak suyun dibinde güzel parlak şeylerin gözlenmesi güzel ve hayırlı bir kısmete işaret etmektedir.

Rüya sahibi iş ile ilgili yeni bir karar alır ise sonucunda bol miktarda kazanç sağlayacaktır. Kişi kazancını iyi işler için harcar ise kazancının bereketi artar. Kişi kazancını olumsuz işler için harcar ise hiç beklenmedik olumsuzluklar maddi kayıplar meydana gelmesine ve kişinin işlerinin birden bozulmasına sebep olabilmektedir.

Rüyada Akıntının Evleri Sökmesi

Rüya sahibi kişinin çeşitli olumsuzluklar ile karşılaşacağına ancak bu durumlar karşısında yapabileceği hiçbir şey olmadığına işaret etmektedir. Kişi olumsuzlukları düzeltmek için elinden geleni yapar ancak çoğu zaman bu çaba boş sonuçlar doğurmaktadır.

 


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz