Rüyada Albino GörmekRüyada Albino Görmek

Albino olan birini görmek hayırlara delalet eder. Ferahlığa, temizliğe ve karşılıksız iyiliğe, kötü ve fesattan uzak olan her türlü güzel şeye yorulur. Kişinin etrafında olan ve çok sevdiği iyi kalpli bir kimsenin sağlığından gereksiz yere şüphe ettiğine, aksine çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşamının olacağına, umut dolu, çevresine daima umut veren ve çok sevilen kimseye yorulur. Bazı yorumculara göre de kişide var olan bir rahatsızlığın çevresinin pembe gözlükleri nedeni ile ve fazla iyimser düşünmesi, kabullenememesi nedeni ile ciddiye alınmamasına ve bir hastalığı kabullenememeye, inanamamaya delalet eder.

Hiç beklenmedik bir anda çok sağlıklı bir kimsenin hastalanacağına ama hastalığının korkuttuğu kadar önemli olmayacağına ve atlatılacağına, kalıcı hasar bırakıp uzun yıllar almayacak olan bu rahatsızlığın kısa zamanda çözümleneceğine delalet eder.

Sonsuz yaşam ve saflığı, iyiliği, kendisi için karşılıksız bir şekilde dua eden, onun iyiliğini dileyen bir kişinin olduğunu, mutluluğu ile etrafına neşe saçan bir kimse olduğunu ifade eder. Böyle değilse de eskiden içinde kalan pişmanlıkları gün yüzüne çıkararak kalbini kırdığı herkesten özür dileyerek en sonunda temizlenecektir. Artık saf ve tertemiz biri olarak, iyiliklerle dolu bir hayata, güzelliklerle dolu ve umut dolu bir hayata yeniden başlayacak, çevresinden de her türlü yardımı esirgemeyecektir. Geleceğin parlak olacağına, başarılı ve giderek yükselen bir işe girmeye de haber verir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz