Rüyada Alevilik GörmekRüyada Alevilik Görmek

Rüyada alevi görmek hayra ve başına gelecek olan güzelliklere delalet eder. Kişinin etrafında kendisi için kötü şeyler düşünen ve onun kötülüğü için uğraşan birilerinin olduğuna işaret eder. Fakat bu kişilerin önüne geçerek rüya sahibi onları alt edecek ve yenecektir. Düşmanlarını, hasımlarını geride bırakarak temiz kalpli olması nedeni ile arkasından ne işler çevirdiklerini anlayacak, kendisi hakkında söylenenleri duyacak ve onlara ağızlarının payını vererek onları susturacaktır. Bu şekilde kazanarak düşmanlarından kurtulup onların yüzünü yere düşürecektir. Bu kazançlı durumu ile rüya sahibinin ne kadar iyi ve hayırsever bir kimse olduğunu da işaret eden bu rüya ile hayatında olumsuz giden bazı şeyler de çözümlenerek mutluluğa çevrilecektir.

Alevi gören kimse eğer başında sarıklı ve kıyafetleri ile bir alevi gördü ise bu durum başına gelecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine delalet eder. Hem işinde yapmak istediği projelere artık ulaşacak hem de sağlıklı ve mutluluk dolu bir hayata adım atacaktır. Beklemediği bir yerden gelecek olan para ile de kendisine sermaye yapacağının yorumunu yapan tabirciler vardır.

Bazı rüya alimlerine göre de saygınlığını arttıracak işlere bulaşacağına ve etrafı tarafından saygı görerek adının önüne hayırlı sıfatlar ekleneceğine işaret eder. Toplumda kimi kimseler tarafından kıskanılır ve aşağılanır, dışlanırken geri kalan çoğunluk tarafından da kabullenerek sevileceğine, kendisine akıl danışılacağına yorulur.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz