Rüyada Bacaksız Kimse GörmekRüyada Bacaksız Kimse Görmek

Rüyada bacaksız daha doğrusu bacağı olmayan kimse görmek, işlerin yavaş büyümesine ve musibete bulaşmaya yorulur. Kişinin işlerinin istediği ivmeyi yakalayamadığına, sürekli iş hayatında sorunlarla boğuştuğuna ve uğursuzluktan kendini bir türlü kurtaramadığına yorulmaktadır. Aynı zamanda aile içinde felaketlerin yaşanacağına, sağlık sorunlarına, kıtlığa ve ölüm haberi almaya işaret etmektedir.

Rüyada Bacaksız Birine Yardım Ettiğini Görmek

Rüyada bacağı olmayan bir kimseye yardım ettiğini görmek; eli açık, hayırsever ve maddi-manevi yardımı esirgemeyen kimseye işaret eder. Rüya sahibinin yardıma muhtaç kimselere yardım ettiğine, elinden geleni yaptığına ve bunları yaparken hiç bir beklentisinin olmadığına delalet eder. İyi huylu, yardımsever, elindekini paylaşmayı bilen, Allah katında iyi bir kula işaret eder.

Rüyada Kendinin Bacaklarının Olmadığını Görmek

Rüyada kendinin bacaklarının olmadığını görmek, muhtaç olmaya ve büyük bir sıkıntıya düşmeye delalet eder. Kişinin işlerinin baltalanacağına, kısmetinin kapanacağına ve elindeki tüm birikiminden olacağına işaret eder. Zor duruma düşmeye, yoksullaşmaya ve etraftan destek arar hale gelmeye yorulmaktadır.

Rüyada Bacaksız Birinin Süründüğünü Görmek

Rüyada bacağı olmayan kimsenin süründüğünü görmek; kişinin hayalleri için daha çok çalışması gerektiğine, başarının hemen olmayacağına ve daha çok çaba sarfetmesi gerektiğine yorulur. İstediği hayata kavuşmaya, dualarının kabul olmasına, yaptıklarının meyvesini geç de olsa toplayacağına delalet eder.

Rüyada Bacaksız Birine Su Verdiğini Görmek

Rüyada bacağı olmayan bir kişiye su verdiğini görmek, alınacak hayır dualarına ve bu hayır duaları sayesinde büyük başarılar kazanmaya delalet eder. Kişinin Allah yolundan bir an olsun ayrılmadan büyük işler yaptığına, işlerini gün geçtikçe büyüttüğüne ve paranın esiri olmadan elindekileri her daim başkalarıyla paylaştığına yorulur. Yardıma ihtiyacı olanlara destek olmaya, borç vermeye, hayır işleri işlemeye işaret eder.

Rüyada Bacaksız Biriyle Evlendiğini Görmek

Rüyada bacaksız biriyle evlendiğini görmek; bugüne kadar tatmadığı duyguları tatmaya, gerçek aşka ve tutkuyla bağlanılacak eş adayına işaret eder. Rüya sahibinin sonunda gerçek aşkıyla tanışacağına, bu kimseyle izdivaç yoluna gireceklerine ve ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir hayat süreceklerine delalet eder. Ayrıca hanenin rızkının artacağına, bolluk, bereket ve mutluluk içinde güzel bir hayatın kişiyi beklediğine yorulmaktadır.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz