Rüyada Bağımlı GörmekRüyada Bağımlı Görmek

Rüyada kendisini bağımlı olarak, uyuşturucu ya da alkol bağımlısı olarak gördü ise bu kimse hayatının düzenini kaybedecek hareketler yapmakta, kontrolü elinden kaçırmak üzere olabilir. Son zamanlarda kendi kararlarını vermekte zorlanan ve attığı her adımda birilerine danışan, öz güvenini yitirmiş, eski düzenini özleyen bir kimse olmuştur. Uyarı niteliği taşıyan bu rüya ile kimse başkalarının hayatına da çok karışıyor ve obsesif tavırlar sergiliyor olabilir yorumu da yapılır.

Hem kendi hayatında sorunlar yaşamaya ve var olan düzeni kaybederek mutsuz olmaya, güçsüz ve düşkün kalmaya delalet eder hem de başkalarının hayatına fazla müdahale etmeye, birilerini yönetmeye çalışmaya işaret eder. Bu nedenle rüya yorumcuları bu rüyanın uyarı niteliği taşıdığını ve kişinin kısa zamanda kendisini eski akıl sağlığına ve kontrolüne almasını önerir.

Rüyada Uyuşturucu Görmek 

Başına gelecek olan musibetlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine ve kendisine dert olacak bazı durumlarla karşılaşacağına delalet eder. Kötü sözler işitecek ve üzerinde olan kem gözlerin alametine gelecektir. Can sıkıntısı, mutsuz olmak ve kafasının gereksiz şeylerle meşgul olmasına da yorulur.

Rüyada Uyuşturucu Satmak Görmek 

Kendisini hayırsız işlerin içinde bulacak olan rüya sahibinin son zamanlarda hem kendisine hem de çevresine zarar vereceğine, dostlarının kendisine sırt çevireceğine işaret eder. Kötülükler yaşanacağına, can sıkıntısı çekilecek bazı tartışmaların doğacağına ve arkasından söylenenleri duyarak üzüleceğine işaret eder. Yine yorumcular tarafından uyarı niteliğinde olduğu söylenir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz