Rüyada Ben GörmekRüyada Ben Görmek

Rüyada ben görmek, rüyayı gören kişinin vücudunda ben görmesi bereketin, bol kazancın, başarılı iş hayatına yakın zamanda ulaşılacağına işaret eder. Rüyada ben görmek çeşitli anlamlara gelebildiği için kişinin rüyasını düzgünce yorumlaması gerekir.

Rüya sahibi rüyasında et beni görmüşse eğer; çok zorlu günlerin, başına gelecek felaketlerin, büyük bir çöküş yaşayacağı olay ya da haberin gerçekleşmesinin yakın olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bu olaylardan sonra uzun bir süre kendisine gelemeyeceğini, kendi içine kapanıp kendisini dış dünyadan uzaklaşıp çevresindeki olup bitenlere seyirci kalacağına delalet eder.

Rüyada Yüzde Ben Görmek

Rüyada yüzde ben görmek, rüyayı gören kişi için bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibi bu rüyadan sonra olabildiğince kendisine dikkat etmeli, alması gereken tedbirleri şimdiden almalıdır. Rüya sahibi için hazırlıksız yakalanacağı bir anda kendini gösterecek olan olay ya da habere işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi için hazırlıksız yakalanacağı şey bir haber de olabilir bir insanda. Eğer rüya sahibi yakın zaman içinde bir insanla karşılaşırsa bir süre ondan uzak durması gerektiğinin bilincinde olmalıdır.

Rüyada Ben Koparmak

Rüyada ben koparmak, rüyayı gören kişi için hem olumlu hem olumsuz anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi kendi vücudundaki bir beni koparıyorsa maddi anlamda kazancında bir eksilme yaşayacağını, bu düşüşün sebebi rüya sahibinin kendisinin olduğu için rahatlığı ve huzurunun eskisine nazaran azalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi rüyasında başka birisinin benini koparıyorsa rüya sahibi endişelerinden, sıkıntılarından, kafasına taktığı sorunlardan kısa zaman içerisinde kurtulacak, hayatının daha güzel bir dönemine giriş yapacağına, içsel huzur ve maneviyatını yüksek tutup etrafındakilere de bunu yansıtıp daha olumlu ilişkiler kuracağına işaret eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz