Rüyada Biblo GörmekRüyada Biblo Görmek

Hayata bakış açısı, yaşayış şekli ve düşünceleri, duruşu ile çok fazla eleştirilen bir kimse olduğuna dışarıdan dışlanarak ve kıskanılarak bakıldığına delalet eder. Ortamlarda istenilmeyen bir kişi olduğuna, sevilmeyen, tavırlarının çok büyük ve yapmacık göründüğüne yorulur. Samimiyetsiz olarak görülen, duygusuz, soğuk ve sözüne güvenilmeyen birisi olduğuna haber verir. Bunu fark ederek kişinin en kısa sürede kendisini yanlış anlaşılmalardan çıkarması, etrafındaki kıskanç kimselerden uzaklaşması, kimseye kulak vermeden kendisi olmaya devam etmesi uyarısıdır.

Rüyada Biblo Almak 

Çalışmalarının sonucunda ortaya çıkardığı işlerin toplum tarafından hoş karşılanmayacağına, etrafından farklı olduğu ve farklı bir kişiliğe sahip olduğu için kendisini anlayan kimseleri zor bulacağına delalet eder. Asla hevesini kaçırmaması ve kendisini anlayan kişilerle çalışıp vakit geçirmesi gerektiğini ifade eden bir rüyadır. Yanlış anlaşılmalarla çok canı yanacak ve çok üzülecektir ama pes etmemesi gerekir.

Rüyada Biblo Fil Görmek 

Şansının yaver gideceğine, mutluluk ve başarı elde edeceğine, hayattaki huzurunun artacağına haber verir. başarılı ve bol kazançlı, neşeli bir hayatının olacağına, fırsatlarının artacağına yorulur.

Rüyada Biblo Kırmak 

Başına gelecek olan uğursuzluk ve can sıkıcı olaylar yaşayacağına, parasını kaybedeceğine, malından mülkünden olacağına delalet eder. Kişinin en kısa sürede kendisini toparlaması ve gözünü dört açarak işlerini yoluna koyması önerilir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz