Rüyada Boks GörmekRüyada Boks Görmek

İş hayatına kendisini fazla kaptırarak devamlı çalışmaya delalet eder. İçinde bulunduğu hayatta eskiden zevk alarak işini yaparken ve para kazanırken artık çok daha fazla fiziksel ve zihinsel güç vereceğine habercidir. Devamlı yılmadan ve hiç durmadan gece gündüz çalışan kişinin gözünü para bürümüştür. Çok fazla para kazanmak için kendisini yıpratacak kadar çalışacağına ve bu sırada hem fiziksel hem de psikolojik olarak çok yıpranacaktır. Yorgun bir hayatının oluşacağına ve mutluluğunun artık ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada Boks Yaptığını Görmek 

Kendi işini yapan bir kimse ise kısa zamanda çalışanlarına tavrı sertleşecek ve saygısızca, hakaret dolu bir hale dönüşecektir. Bu şekilde kurduğu iletişim sebebi ile de iş gücünü kaybedecek, eziyet etmesi ile çalışanlarını kaçıracak, kendi cebine zarar verecektir. Bazı yorumculara göre de işinden kovulmaya ya da elindeki fırsatları kullanamamaya, işini batırmaya delalet eder. Aile içerisinde sorunlar varsa ailenin büyük kavgalar göreceğine, herkesin yıpranarak birbirine olan saygısını yitireceğine habercidir.

Rüyada Boks Maçı İzlemek 

Kişinin sevdiği kimselerin, dostlarının, ailesinin, iş arkadaşlarının kalbini kıracak, onlara karşı bencil davranacaktır. Bu tavrının karşılığında da hem kendisine hem de etrafındakilere zarar verecek, yalnızlığa mahkum olacaktır.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz