Rüyada Boynuz GörmekRüyada Boynuz Görmek

Rüyada boynuz görmek, rüya sahibinin hayatını baştan aşağı değiştirecek kararlar alması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çalıştığı işinde ya da yaşadığı şehirde değişiklik yapmasına veya hayatından bazı insanları çıkarmasına işaret eder. Rüya sahibinin kafa karışıklığı yaşadığı bir dönemde olduğuna ve yalnız kalmak istediğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin arkadaşlarıyla, ailesiyle ya da eşiyle anlaşmazlık yaşadığına ve sonunda ayrılık olacak bir tartışma yapacağına işaret eder.

Rüyada Boynuzu Olan Bir Hayvan Görmek

Rüyasında boynuzu olan bir hayvan gören kişinin çevresindeki insanlarla anlaşamadığına ve fikir ayrılıkları yaşadığına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin kötüye gitmesi ve kazancının azalması şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada boynuzu olan bir hayvan görmek, rüyayı gören kişinin şanssız olacağı bir döneme gireceğine ve elindeki her şeyi kaybedeceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin tek başına bir yolculuğa çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boynuzu Olan Bir At Görmek

Rüyada hayal ürünü olan boynuzlu at görmek, rüya sahibinin geçireceği güzel günler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine ve işlerinin açılacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bahtının açık olacağına ve kısmetlerin ayağına kadar geleceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada boynuzu olan at görmek, rüyayı gören kişinin güzel giden hayatının birden tersine döneceğine ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Boynuz Kırdığını Görmek

Rüyasında boynuz kırdığını gören kişinin kötü günler geçireceği ve çok üzüleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada boynuz kırmak, rüya sahibine kötü şans getirir. Rüyayı gören kişinin bir hastalık haberi almasına ya da ölümle sonuçlanacak bir hastalığa yakalanmasına işaret eder. Rüya sahibinin maddi kayıplar yaşayacağı ve sıkıntılı günler geçireceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kendinde Boynuz Görmek

Rüyasında kendisine boynuz olduğunu gören kişinin hayırlı olmayan bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatını alt üst edecek bir haber almasına ve kederli günler geçirmesine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin gizli bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bir İnsanda Boynuz Görmek

Rüyada bir insanda boynuz olduğunu gören kişinin düşünmeden davrandığı ve bu nedenle etrafındaki insanları kendisinden uzaklaştırdığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yalnızlık çektiğine ve bir desteğe ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin arkasında onu bırakmayacak güçlü bir destekçisinin olduğuna ve ihtiyacı olduğu anda yanında olacağına işaret eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz