Rüyada Deterjan GörmekRüyada Deterjan Görmek

Hayatında çok fazla zorluklarla baş etmek zorunda kalacağına ve tam anlamı ile emek olmadan yemek yok sözünü anlayacağına işaret eder. Geçimini sağlamak için rahat ve huzur içinde yaşamak, karnını doyurmak, dilediği sosyal statüyü elde etmek için çok çalışması gerekeceğine ve emek vererek en sonunda da meyvelerini toplayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin epeyce yorularak, kimi zaman da dertlenerek, çile çekerek başarıya ulaşacağına, ter dökerek para kazanacağına yorulur. Bunların yanında kişinin hayatından mutlu da olarak sağlığının yerinde olacağına, sevdiği işi icra edeceğine işaret eder.

Rüyada Deterjan Köpüğü Görmek 

İşhayatında çalışma arkadaşlarının olacağına ya da iş ortaklığına gideceğine işaret eder. Bu yolda ona eşlik edecek olan kişilerle tesadüf eseri tanışacak ve çalışkanlıklarını, deneyimlerini ve daha önce yaptıklarını görünce onlara olan güveni oluşacak ve günden güne de artacaktır.

Rüyada Deterjan Almak 

Dostu olduğunu düşündüğü kimselerin değil de arkadaş bildiklerinin imdadına yetişeceğine bu durumun da kişinin aymasına sebep olacağına işaret eder. Tam anlamı ile güvendiği dağlara kar yağacak fakat kimin dost olduğunu anlayacaktır. Zor gününde yanında olanları tanıma fırsatı bulacaktır.

Rüyada Deterjan Yemek 

İşinde elde edeceği başarı ile adını dilden dile duyuracağına ve giderek daha da yükseleceğine, hem kazancının hem de makamının artacağına işaret eder. Yaptıkları için ve çalışmaları için üstlerinden tebrik alacak, onların gururu olacaktır.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz