Rüyada Dinlemek ve İşitmek GörmekRüyada Dinlemek ve İşitmek Görmek

Rüyada kişinin dinlediği şeyin ne olduğuna göre değişecektir yorumlar. Eğer boş sözler dinliyor ve işitiyorsa bu hayatının bir döneminde gereksiz şeylerle uğraşacağına ve bunlar yüzünden de mutsuz olacağına delalet eder. Fakat kişi Kuran’dan ve Peygaberimiz’den bir şeyler dinliyor ise bu hayırlara vesile olacak bir şeyler yapacağına ve başına hayırlı kısmetler gelerek onu daha da şevklendireceğine haber verir. Kişinin mutluluğa ve pozitif duygulara bürünerek etrafına da olumlu enerji yayacağına, farkında bile olmadan bir çok insanın mutluluğuna sebebiyet vereceğine delalet eder.

Rüyada Dedikodu Dinlemek 

Bir tanıdığının ya da hiç tanımadığı birinin hakkının yiyeceğine, bir kimsenin üzerine basarak kendini yukarıya çekmeye çalışacağına ve bunun da Allah katında hayra yorulmayarak kul hakkına gireceğine delalet eder. Haram mal yemek ve hak yemek anlamlarını taşıyan bu rüyada kişinin etrafına karşı daha iyi düşünmesi ve kimsenin arkasından iş çevirmeden yaşamayı öğrenmesi tavsiye edilir.

Rüyada Sır Dinlemek Görmek 

Başkası ile ilgili olan ve onun özelini içeren bir şeyler dinlediğini, işittiğini gören kimse haddini aşarak burnunu sokmaması gereken yerlere sokacak ve bunun karşılığını da alacaktır. Aynı zamanda dedikodu ve gıybet yaparak başkasının hakkını yiyeceğine de yorulabilir.

Fakat bunların yanında kişi güzel sözler işittiğini görür ise bu da müjdeli haberler alıp müjdeli haberler vereceğine, başına güzelliklerin geleceğine delalet eder. Mutlu ve huzurlu olacağına, refaha ererek derin bir oh çekeceğine haber verir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz