Rüyada Diz Çökme GörmekRüyada Diz Çökme Görmek

Kişinin içerisinde olduğu iş hayatına, aile hayatına, aşk hayatına ve bunlarla eline geçen paraya, mutluluğa huzura teslim olmak zorunda olduğuna delalet eder. Kişinin en sonunda yapacak bir şeyinin kalmayacağına ve içerisinde bulunduğu hayata kendini bırakacak, bu hayatı kabullenecektir. Sessizliğe bürünerek daha da çaba sarf edemeyecek hale gelip, kendi içinde biriktirmeye devam edeceğine haber verir. Derdini çözemediği için kafasını duvarlara vurmayı bırakıp artık kara kara düşüneceğine, oturduğu yerden acısını çekeceğine, mutsuzluğunun günden güne artacağına haber verir. İçinde olduğu hayatı kabullenecek ve kendine olan güvenini de elinden yitireceğine yorulur.

Rüyada Diz Görmek 

Kişinin istediği hayat için çok fazla çalışacağına ve hayallerinin peşinden koşarak sorumluluk sahibi bir insan olacağına delalet eder. Kişinin kendi hayatını kazanmak için gayret edip çaba vereceğine hiç durmadan elinden geleni yapacak gücü kendinde bulacaktır. Kimi yorumculara göre de hastalığa, şerre yorulur ve kişinin sağlığını kaybedip iş işleyemez hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Diz Ameliyatı Görmek 

Sağlığının yerinde olacağına ve ruhunun da daima besleneceğine delalet eder. Mutluluğu için formülü bulmuş olan bu kişinin şansının da yolunda giderek yüzüne güleceğine yorulur.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz