Rüyada Dolma Görmek

Rüyada Dolma Görmek

Rüyada dolma görmek ve özellikle biber dolması görmek kişinin sevinçli haberler alacağına, mutluluk dolacağına delalet eder. Hayatında meydana gelecek olan dönüm noktası olabilecek bazı değişimler ile kendisine olan güveni aratacak, hayattaki ve mesleğindeki başarısı artarak kişinin en sonunda çok yüksek paralar kazanacağına, kendi çapında nam salacağına delalet eder. Mesleğinde başarılı olmaya ve devamlı üstlerinden takdir görmeye, kendisi ile gurur duyarak daha mutlu ve neşeli bir yaşama adım atacağına işaret eder. Başarılı ve maddi açıdan da bol kazançlı bir işin içinde olacağına, bununla doğru orantılı olarak da mutluluğa ererek kendisine sağlıklı bir hayat kuracağına, Allah’a olan inancının da yüksek olacağına haber eder.

Rüyada Dolma Yemek 

Başına gelecek olan sorunlar ve sosyal hayatında çıkacak olan sıkıntıların artacağına delalet eder. Normal yaşamında planladığı ve yapacağını ümit ettiği bazı şeyleri günlük hayata geçiremeyeceğine ve sorunlara yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Dolma Doldurmak 

Devamlı hayalini kurduğu ve olmasını dilediği bir şeyin sonunda olacağına ve muradına ermeye, bu sosyal yaşamda dilediği bir mutluluk var ise onun olmasına ve kişinin evliliğe ermesine delalet eder. Ya da iş hayatı ile ilgili kurduğu bir hayal var ise de onun gerçekleşeceğine ve kendisine çok başarı vererek, maddi açıdan kazancının artacağına haber eder. Mutluluğa ve isteklerini elde etmeye, kazanmaya, yükselmeye delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz