Rüyada Döşeme Görmek

Rüyada Döşeme Görmek

Bir anda bolluk ve bereket içerisine gireceğine ve bunun da kendisini manevi anlamda rahatlatarak, psikolojik olarak da daha iyiye gitmesine, mutluluğunun artmasına sebep olacağına delalet eder. Kişinin kendisine olan güveninin artacağına, mutlu ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine haber verir. Yaşamında kendisinde bir tarz oluşturacağına ve adını duyurarak en sonunda mutlu olacağı, başarılı olacağı bir yaşam süreceğine, etrafındakilere de gösterişli,daha şatafatlı duracaktır. Bunu giyimi, mal varlığı ya da evi ile belli edecek mutluluğu ile de etrafına, sevdiklerine neşe saçacaktır.

Rüyada Cilalı Tahta Görmek 

Parke ve cilalı tahta görmek kişinin hayattaki şansının artacağına ve çok başarılı, şanslı bir yaşamının olacağına haber verir. İşinde elde edeceği başarı ile hem şansının hem de karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok başarılı olmaya, zenginliğe ve şöhrete erişmeye haber verir. Kendi tarzını bulmaya ve kendisini tanıtmaya işaret eder.

Rüyada Yer Döşemesi Görmek 

Dünya malına doymaya ve istediği her şeyi kolaylıkla elde etmeye, kendisini maddi açıdan rahata erdirmeye haber verir. İşte şansının bol olacağına, maddi kazancını bol olacağına ve etkisi ile de kişinin çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada Zemin Görmek 

Zeminin temizliğine, güzelliğine ya da kötü görüntüsüne göre kişinin hayatının anlamına delalet eder. Yaşamının ve geleceğinin aynası niteliğinde olan bu rüya iyi ise hayırlı şeyler olacak, kötü ise de başına kötülükler gelerek mutluluğu bozulacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz