Rüyada Düşük Yapmak GörmekRüyada Düşük Yapmak Görmek

Son zamanlarda kollarını sıvayarak zorlu işlere gireceğine ve bu işlerde de kendisinden beklemediği başarıyı göstereceğine delalet eder. Çok büyük işlerin, projelerin altına imza atacak ve kendisi ile gurur duyacak, sevdiklerinin, dostlarının, ailesinin göğsünü kabartacaktır. Hep yapmak istediği işi ve projeleri en sonunda hayata geçirecek ve bu sırada da oldukça başarılı olup adını duyurarak, adının önüne unvanlar alarak daha yüksek mevkilere geleceğine yorulur. Sevdiği işi yaptığı ve bunda takdir gördüğü, devamlı tebrik edildiği için daima mutlu olacak ve aynı zamanda da işini güzel yaptığı için çok kazanç elde ederek lüks içinde yaşayacaktır. Maddi ve manevi sıkıntılarından kurtularak, mental bir rahatlamaya erecektir.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek 

Bundan sonra var olan sağlık sıkıntılarından, hastalıklarından kurtulacağına ve şansının yaver gideceğine işaret eder. Uzunca bir süre sağlıklı yaşayacağına ve hayatına sporu bir şekilde sokarak ya işe yürüyerek, bisikletle giderek ya da gün içinde kendisine tempolu bir uğraş bularak daha sağlıklı olacaktır.

Rüyada Bebek Düşürmek Görmek 

Hiç bir şeyin kendisini dertlendiremeyeceğine, ağzının tadını kaçıramayacağına ve mutluluğu ile huzurunun daim olacağına işaret eder. Hayatında sıfırdan tertemiz sayfalar açarak yeni başlangıçlar yapacağına yorulur.

Rüyada Hamile Olmak Görmek 

Çok kısa bir zamanda mutlu olacağı hatta mutluluktan sevinç göz yaşları dökeceği bazı haberler alacağına, ayaklarının yerden kesileceğine sebep olan haberler geleceğine, müjdeler alacağına yorulur.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz