Rüyada Eğlenmek GörmekRüyada Eğlenmek Görmek

Rüyada eğlendiğini görmek, ferahlamaya ve rahata kavuşmaya delalet eder. Murada ermeye, bahtının açılmasına işarettir. Rüya sahibinin çektiği sıkıntıları geride bırakacağına ve kısa zaman içinde hedeflediği ve hep hayalini kurduğu hayata kavuşacağına yorulur. Eline çok iyi fırsatların geçeceğine ve bu fırsatları değerlendirirse, hayatının dönüm noktasını yakalayacağına yorumlanır. Genel olarak hayırlı, kısmetli ve selametli olaylara yorulmaktadır.

Rüyada Eğlendiğini ve Dans Ettiğini Görmek

Rüyada eğlendiğini ve dans ettiğini görmek, alınaca güzel haberlere vesile niteliğindedir. Kişinin zihnen ve bedenen ferahlayacağına, rahatlayacağına ve koskoca bir ooh çekeceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarını atlatarak tabiri yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine yorumlanmaktadır. Rüya maddi açıdan bolluğa, zenginleşme ve yoksulluktan kurtulup rahat yaşamaya işaret etmektedir.

Rüyada Eğlenen İnsanlar Görmek

Rüyada eğlenen insanlar görmek, dostlarla oturulacak masaya ve eski arkadaşlarla bir araya gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin yakın dostlarıyla özlem gidereceğine, hoş sohbetler yapacağına ve tüm derdini tasasını paylaşarak rahatlayacağına yorulur. Bazı yorumculara göre ise rüya; yakın çevreden maddi ve manevi destek görmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Oynadığını Görmek

Rüyada eğlenirken oynadığını görmek de dans etmek tabiri gibi yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin tüm dertlerinden kurtulacağına, hastalıkların şifa bulacağına, yoksulluğun biteceğine işaret eder. Kişinin yaşamındaki tüm engellerini bir bir çözüme kavuşturacağına ve bundan sonra rahata, feraha ereceğine yorulur. Rüya aynı zamanda yeni can dostlar edinmeye ve bu yeni dostlardan yardım görmeye de işaret etmektedir.

Rüyada Eğlenirken Güldüğünü Görmek

Rüyada eğlenirken güldüğünü görmek, kişiye ilaç gibi gelecek güzel gelişmelerin uğrayacağına ve feraha ermeye yorulmaktadır. Rüya sahibinin işlerini yoluna koymasına, yüksek kazançlar elde etmesine ve elinin bollaşmasına işaret etmektedir. Mucize adı verilebilecek olayların yaşanacağına, alınacak çok güzel haberlerin ardından büyük bir kutlama yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Eğlenirken Ağladığını Görmek

Rüyada eğlenirken ağladığını görmek, her türlü engele göğüs germeye ve tüm zorlukları aşmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin çalışkan, güçlü ve azimli yapısı sayesinde tüm musibetleri aşacak ve istediği yaşama sonunda kavuşacak demektir. Bazı yorumcular tarafından iyi olaylarla birlikte kötü haberlerin işitileceğine de yorumlanmaktadır.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz