Rüyada Erkek Öğretmen GörmekRüyada Erkek Öğretmen Görmek

Kişinin temiz kalpli herkese güvenen ve öğretmeyi seven birisi olduğuna ama herkesin de kendisi gibi olduğunu düşündüğüne, bu nedenle devamlı dostlarından kazık yiyeceğine delalet eder. Sevgi dolu yüreği ile iyilik yapmaya devam edeceğine ve toplumun bilinçlenmesine emek verecek, bu konuda yeni işlere, projelere başlayarak etrafından da destek alarak büyüyeceğine, daha da güçlenip, herkes tarafından tanınır olacağına delalet eder.

Kendisini öğretmenlik yaparken ya da birisine bir şeyler öğretirken görmüş ise bu da toplumda saygınlık kazanmaya, üst mevkilerde olacağına ve kıdemli olacağına yorulur.

Rüyada Öğretmenlik Yapmak 

Çalışıyor olduğu işte giderek yükseleceğine ve yöneticilik konumuna geleceğine delalet eder. Saygınlık ve kıymetle nitelendirilen öğretmenlik kişinin toplumca takdir göreceği ve hayırlı bir insan olduğuna da yorulur.

Rüyada Okul ve Öğretmen Görmek 

Kişinin yapılmasını ve olmasını istediği şey için çok fazla çaba sarf edeceğine ve en sonunda da onu elde edeceğine delalet eder. Sevdikleri ile, eşi dostu ve çocukları ile çok güzel, anlamlı ve keyifli zamanlar geçirmeye, bunu diğer nesillere bile anlatacağına haber verir. Ve o derece güzel olaylar yaşanacak aile bağları güçlenecektir.

Rüyada Öğretmenle Konuştuğunu Görmek 

Bu durum kişinin bilgiye olan açlığına haber verir. Devamlı yeni şeyler öğrenek isteyen ve bilgelik yolunda giden bir bilgi kölesi olduğuna, kendisini daima geliştirmeye çalıştığına delalet eder. İstikbali açık olan ve geleceği parlak bir kimse olacaktır.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz