Rüyada Hanımeli Çiçeği GörmekRüyada Hanımeli Çiçeği Görmek

Rüyada hanımeli çiçeği görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki yaşanan olumlu gelişmelerden sonra ekonomik kazancını arttırıp bolluğa erişeceğine, büyük projelere imza atıp bir yandan kazancını arttırırken bir yandan şöhrete kavuşmasına, artan gelir ve şöhretle beraber sevince ve mutluluğa ulaşacağına işaret eder.

Rüya sahibinin iş hayatında yaşanan olumlu gelişmelerin sosyal hayatına da yansıyıp güzel bir birliktelikle beraber aşk hayatının canlanacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada hanımeli çiçeği görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde zorlu bir döneme girip başını ağrıtacak bir olayla karşı karşıya kalacağına, iş hayatında kendisinden daha yüksek bir konumda olan kişiden dolayı sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

Rüyada Hanımeli Çiçeği Kokladığını Görmek

Rüyada hanımeli çiçeği kokladığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde anlayışlı ve bir o kadar kibar bir akrabayla geçmişte bozuk olan ilişkilerini düzeltme yoluna gideceğine, geçmişinde duygusal sebepler yüzünden rüya sahibinin moralini bozan bir kimseden kurtulmaya, yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasıyla iyi geçinip bağlarını sıkılaştıracağına, kısa bir zaman içerisinde rüya sahibine ulaşacak bir haberin kendisini çok sevindireceğine ve bu sevinçle beraber hayatının daha da güzelleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu dönemde finansal yönden kötü olan bir kimseden uzak duracağına, cefasını çektiği şeylerin sefasını süreceğine delalet eder.

Rüyada Hanımeli Çiçeği Kopardığını Görmek

Rüyada hanımeli çiçeği kopardığını görmek, rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatının yolunda giderken birden bozulacağına, rüya sahibinin rahatsız edecek, moralini bozacak olayların gerçekleşmesine işaret eder.

Rüya sahibinin bu dönemde sağlık sorunları baş göstereceğine, karşısına çıkan engeller yüzünden iş hayatından uzak kalacağına ve iş hayatından uzak kalmasıyla gelirinin azalmasına, bu yüzden başka bir kimseye muhtaç olacağına işaret eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz