Rüyada Hava Bombardımanı GörmekRüyada Hava Bombardımanı Görmek

Uzun zamandan beri üzerini örttüğü fakat artık daha fazla dayanamayarak o sorunların gün yüzüne çıkacağına delalet eder. Saklamış olduğu dertlerin ve sorunların en sonunda kendisini göstereceğine ve kişinin hayatından huzurunu ve mutluluğunu alacağına işaret eder. Geçmişten de gelebilecek olan bu sorunu çözmek zorunda kalacağına ve bunu beceremediği anlarda da çok büyük acılar çekeceğine haber verir. Hayatında var olan bazı sorunlardan sıkılacak ve kurtulmak isteyecektir. Bu uğurda da elinden gelen her şeyi yapacak ve mutluluğa erişmek için olan gücü ile çabalayacaktır. Rüya sahibinin rüyada hava bombardımanı görmek ile ilgili gördüğü bu rüya en sonunda hayırla sonuçlanacak ve kısa süreli dertlere neden olacaktır.

Rüyada Saldırı Görmek 

Kişi saldırıya uğradığını gördü ise bu durum iş hayatında bir süredir beklediği sürprizli haberleri alacağına ve kendisini daha önemli hissedeceği işlere gireceğine delalet eder. Önemli bir geleceğe adım atacak ve kendisini iş hayatında meşhur bir insan olarak tanıtacaktır. Zamanla  iş hayatındaki rakiplerini birer birer eleyeceğine ve giderek daha önemli bir kimse olarak anılacağına haber verir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak 

İşte başarı elde ederek çok meşhur olacağına ve üstlerinin takdirlerini alarak günden güne daha da başarılı olacağına delalet eder. Kişi iş hayatında aldığı paranın çok daha fazlasını almaya başlayacak ve giderek zengin olacaktır. Bu başarısı ile adının dilden dile duyulması da kendisine olan saygınlığı arttıracaktır. Bol kazanca sebep olacak olan gelişmeler aynı zamanda kişinin girişim yapacağına da işaret eder. Giren ve çıkan paralarının kontrolünü yapacağına ve düzenli takip edilen bir gelire sahip olacağına yorulur.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz