Rüyada Hicri Aylar GörmekRüyada Hicri Aylar Görmek

Rüyada hicri ayların görülmesi, görülen aya ve zamana göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. 12 tane olan İslami ve hicri ayların her biri farklı şekillerde yorumlanabilse de gelen olarak hayırlı ve olumlu şeylere işaret eder.

Rüyada Muharrem Ayını Görmek

Rüyada Muharrem ayını görmek, kişinin derdi neyse ondan kurtulacağı anlamına gelir. Eğer sağlık sorunu varsa şifa bulacak, parasızlık çekiyorsa eli bollaşacak, gurbetlik çekiyorsa gurbeti son bulacak demektir.

Muharrem ayında olduğunu görmek, tövbe etmeye ve bugüne kadar işlenen tüm günahlardan arınmaya, tekrar Allah yolundan sapmamaya söz vermeye delalet etmektedir. Helal kazançtan ayrılmamaya, bol para kazanmaya, fakirlikten zenginliğe erişmeye, evinin rızkının artmasına ve hayırlı evlat sahibi olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Recep Ayını Görmek

Rüyada Recep ayını görmek, şer olayların hayırlara vesile olmasına ve güzel gelişmelerin yaşanmasına delalet eder. Bu ayda olduğunu görmek, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin tez zamanda olacağına ve rüya sahibinin büyük değişim içine gireceğine yorulur. Maddi ve manevi yönden ferahlamaya, kendini iyi hissetmeye, hayırlı işler yapmaya ve insanlara yardım etmeye delalet etmektedir.

Rüyada Ramazan Ayını Görmek

Rüyada Ramazan ayını görmek, hayırlara ve güzel gelişmelere işaret eder. Bu dönemde kötülük kapıları bir bir kapandığından, art niyetten ve cimrilikten eser kalmadığından huzurlu işlere yorumlanır. Rüya sahibinin ne derdi varsa devasını bulacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, elinin bollaşacağına, hane içindeki sorunların biteceğine, dargınlıkların son bulacağına ve bol bol hayır duası kazanılacağına delalet eder. Rüyada görülen Ramazan ayı; iyilik yapmaya ve hakkı yenmiş kimselerden af dilemeye, özür dilemeye, içsel huzuru bulmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Şaban Ayını Görmek

Rüyada Şaban ayını görmek, şer işlerden uzak durmaya ve haram olaylara girişmemeye delalet eder. Hayırlı ve topluma faydalı işler yapmaya, işlerin rast gitmesine, çalışkan ve gururlu kimseye yorulmaktadır. Allah yolundan sapmadan yapılacak güzel işler sayesinde ganimetler kazanmaya, bol bol hayır işlemeye, topluma faydalı olmaya işaret etmektedir. Ömür boyu iyi niyetli insanlarla birlikte olmaya, kötü niyetli kimselerle iş yapmamaya ve şerden uzak kalmaya delalet eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz