Rüyada İhale GörmekRüyada İhale Görmek

Rüyada ihale görmek, şansının kötüye gitmesine ve işlerin tepetaklak olmasına yorulur. Pek hayra ve iyi şeylere yorulmayan rüyada ihale görmek, kısmetin kapanmasına ve sıkıntıların birden bire üst üste gelmesine işaret etmektedir.

Rüyada İhaleye Girdiğini Görmek

Rüyada ihaleye girdiğini görmek yine aynı şekilde olumsuz haberlere işaret eder. Rüya sahibinin tez vakitte kötü bir haber alacağına, bu haberden ötürü işlerinde ve özel yaşamında bazı sorunlar yaşayacağına yorulur. Malını mülkünü kaybetmeye, borçlanmaya, bunalıma girmeye ve kendini berbat hissetmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada İhaleyi Kazandığını Görmek

Rüyada ihaleyi kazandığını görmek; şansının dönmesine, bahtının açılmasına delalet eder. Kişinin önemli kimselerle yapacağı görüşmelerin ardından büyük bir iş birliğine girişeceğine, işini bu sayede büyüteceğine ve iş yaşamında bu aralar yoğunluğa gireceğine yorulur. Elde edilecek başarıya, saygınlığa, hürmet görmeye ve ele geçecek yüksek mevladaki paraya işaret etmektedir.

Rüyada İhaleyi Kaybettiğini Görmek

Rüyada ihaleyi kaybettiğini görmek, ufak şeyleri dahi kafaya takmaya ve kendi huzurunu kaçırmaya yorulmaktadır. En ufak olayları dahi büyüten, kafaya takan, gereksiz şeylerle kafasını dolduran kimseye işaret eder. Rüya sahibinin aşırı duyarlı olmasından ötürü her konuyu ince düşündüğüne ve bu yüzden normalde düşünmemesi gereken şeyleri düşünür halde olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Arkadaşının İhaleye Girdiğini Görmek

Rüyada arkadaşının ihaleye girdiğini görmek; yakın çevreden biriyle iş için aynı masaya oturulacağına, ortaklık gerçekleştirileceğine yorulur. Rüya sahibinin ortaklık kuracağı dostuyla çok büyük başarılar elde edeceğine, hayalini bile kuramadığı mevkilere yükseleceğine, kendini her yönden geliştireceğine delalet eder. Hayallere kavuşmaya, zenginleşmeye, özgürce istediği hayatı sürebilmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Resmi Dairede Bulunduğunu Görmek

Rüyada resmi dairede bulunduğunu görmek; bir süredir beklenen resmi işlerin olumlu sonuçlanacağına ve rüya sahibinin derin bir nefes alacağına, ferahlayacağına yorulmaktadır. Kazancını arttırmaya, eve giren gelirin yükselmesine, yaşam standartının gün geçtikçe artmasına delalet etmektedir.

Rüyada Resmi Dairede İşe Başladığını Görmek

Rüyada resmi dairede işe başladığını görmek; alınacak mutlu haber sonrasında dökülecek mutluluk gözyaşlarına yorumlanmaktadır. Kişinin endişelerinin sonlanacağına, yaşamının sonuna kadar rahat içinde çalışabileceği yeni işe sahip olacağına ve mütevazi bir yaşamının olacağına işaret etmektedir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz