Rüyada İpek Böceği Kozası GörmekRüyada İpek Böceği Kozası Görmek

İpek böceği ya da kozası görmek hayra yorulmaz. Zaten hayatında sorunlar olan birisi için son zamanlarda bu sorunların daha da gün yüzüne çıkacağına, sorun olmayanlar için de can sıkıcı dertlerin geleceğine delalet eder. Yaptığı işlerde gözü olan birinin nazarının değeceğine ve güzel giden işlerinde aksaklıklar çıkarak eski düzeninden çıkacağına haber verir. Kötü ve işini gücünü baltalayan bununla paralel olarak da mutluluğunu ve başarısını, kazancını azaltan durumlar gelişeceğine, mutsuz zamanlar geçirmek zorunda kalacağına yorulur. Bazı yorumculara göre de civarında bulunan saygısız ve arsız kimselere benzemeye başlayarak etrafındaki saygınlığını yitireceğine, menfaatine göre yaşamaya başlayacağına haber verir.

Rüyada İpek Böceği Görmek 

Sıkıntı yaşamaya, beklenmedik bir anda güvendiği bir dağa kar yağacağına yorulur. İşinde olan düzeninin ve başarısının bozularak maddi ve manevi çöküntüler yaşasa da bunun kısa süreceğine ve gücünü toplayarak daha da büyüyerek su yüzüne çıkacağına haber verir.

Rüyada İpek Böceği Yakalamak 

İşini sevmeden yapan bir kimsenin artık işinden ayrılacağına ve mutlulukla yapıp en sonunda da kendisine en uygun işi bulacağına delalet eder. Düşmanlarının kötü bakışlarından kurtulacağına, önüne taş koysalar da bunu aşacağına haber verir. Mutlu olduğu işte çalışarak bol kazanç sağlayacağına mutluluğuna kavuşacağına yorulur.

Rüyada İpek Böceği Öldürmek Görmek 

Ayağına gelen fırsatı tepeceğine, şansını ve fırsatlarını kaçırmasına rağmen bunu fark etmeyeceğine delalet eder. Şansını kaçırarak sonradan pişman olmaya haber verse de bu durum hayatında çok büyük bir pişmanlık ya da çöküntüye sebep olmayacaktır.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz