Rüyada İşitmek GörmekRüyada İşitmek Görmek

Çok fazla kişinin hayır duasını alacağına ve etrafındakilerin hayırlı işlerine ortak olacağına, ölse bile arkasından hayır dualarının devam edeceği işler yapacağına, daima sevenlerinin olacağına, kimsenin onu yüz üstü bırakmayacağına, yardımseverliği ve iyi niyeti ile hiç bir zaman yarı yolda kalmayacağına delalet eder. Arkasından iyi sözler söyleneceğine ve hakkında hayırlı şeyler konuşulacağına delalet eder. Duyacağı güzel sözlerle de daha da mutlu olacağına, giderek neşesinin kendisine olan güveninin artacağına haber verir.

Rüyada Gaipten Sesler Duymak 

Kişinin tanımadığı ve görmediği bir şekilde sesler duyması söylenen sözlere göre farklı yorumlanır. Kişiye duyulan sesler eğer güzel bir şeylerden bahsediyorsa ve hayırlı ise bu durum güzelliklerin, iyiliklerin olacağına, mutluluk verici olaylar yaşanacağına delalet eder. Eğer gaipten gelen sesler kötü şeyler söylüyor ise bu da sorunların ve sıkıntıların yaşanacağına, mutsuzluğa haber verir.

Rüyada İnsan Sesi Duymak 

Kendisi için dua edenin çok olduğuna ve seveninin çok olduğuna haber verir. İşlediği hayırlar ve sevapların onu yalnız bırakmadığına ve vefalı dostlarının varlığına daima şükredeceğine yorulur.

Rüyada Yüksek Ses Duymak 

Yüksek ses duyan kişinin kendisi için hayırlı sözler işiteceğine, mutluluklar yaşayacağına ve itibarının artacağına yorulur. Kendisini övenleri duyacağına ve mutlu olup neşesinin artacağına delalet eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz