Rüyada Ispanak GörmekRüyada Ispanak Görmek

Rüyada görülen ıspanak farklı durumlara göre değişik anlamlar içermektedir. Kenarda kalmış ve bozulmuş, çürümüş ıspanak görmek, buz dolabının içinde çürümüş ve kokan ıspanak görmek hayatında dedikodunun artacağına ve bir süre sıkıntılı zamanların geçeceğine, mutsuzlukların artacağına delalet eder. Bunun yanında yemeği yapılmış, tencerede bulunan ve yemeye hazır, güzel kokan ıspanak yemeği görmek hayatında gelecek olan olumlu haberler olduğuna ve mutluluğuna sebep olacak bir şeyler yaşanacağına haber verir. Mutluluk ve sağlığın, özellikle de yeşil olması nedeni ile umutlu, geleceği temiz bir yaşamın işaretidir.

Rüyada Ispanak Yemek 

Her şekilde hayra alamet olduğuna ve sonunun olumlu sonuçlara çıkacağına delalet eder. Kişinin hayatında mutlu olacağı, başına güzel işlerin açılacağı ve darda ise borçlarını ödemeye, borcu yoksa da daha çok kazanca işarettir. Sağlığın düzelmesi ve artması, neşenin de artmasına haber verir.

Rüyada Ispanak Almak 

Diğer yorumların tersine kötüye, şerre delalettir. Başına gelecek olan kötü bir şey olduğuna ya da kötü haber almaya, üzerine atılacak iftiraya, yanında yapılacak dedikoduya ve buna ortak olmaya, ardından pişmanlık duyacağı işlere bulaşmaya haber verir. Bazı yorumculara göre de kişinin yakın zamanda gerçekleşecek olan bir dileğinin olduğuna işarettir.

Rüyada Ispanak Yemeği Görmek 

Derdi olan bir konuda feraha ermeye, özellikle de sağlık sorunlarından en sonunda kurtulacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeye, hayırlara delalet eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz