Rüyada Kamyon Çarpması

Rüyada Kamyon Çarpması

Sıklıkla şerre yorulan bu rüya kişinin başına kötülüklerin geleceğine fakat bu durumun uzun sürmeden çözümleneceğine delalet eder. Kişi can sıkıcı zamanlar geçirecek, kendisini çok düşkün, iş bilmez, belki güçsüz ve fakir hissedecek ama bu kısa bir süre sonra son bulacaktır. Sorunların içinden çok daha güçlü, kuvvetli bir şekilde çıkarak kendisini yukarılara getirecektir. Hem manevi anlamda daha iyi bir iletişime geçecek hem de maddi sıkıntısını çözerek sonunda çok zengin bir yaşam sürecektir. Lüks ve konfor içinde sevdikleri ile güzel günler yaşamaya ve hem kendi mutluluğu hem de yakınlarının mutluluğu için emek edip kazanacağına haber eder.

Rüyada Kamyon Görmek 

Mutsuz ve sıkıntılı zamanlara, olumsuz ve çarpık ilişkilere delalet eder. Fakat kişinin yaşayacak olduğu her türlü maddi ve manevi çöküntüleri elbet bir gün atlatacağına, derin bir oh çekerek kendisini feraha erdireceğine işaret eder. Olumsuz zamanlardan mutluluklar ve neşe çıkacak, ileride parlak ve gelişmiş bir gelecek kurması için hatta bu sorunlar işe bile yarayacak, kişinin pek çok konuda deneyim sahibi olmasına sebep olacaktır.

Rüyada Kamyoncu Görmek 

Uzun bir seyahate çıkmaya ve tanımadığı kimseler ile tanışarak yeni ortamlara girmeye delalet eder. Bir süreliğine seyahate çıkmaya ve ortalıktan yok olmaya kafa dinlemeye, döndüğünde çok daha iyi olarak daha zinde olacağına işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz