Rüyada Kayınbirader GörmekRüyada Kayınbirader Görmek

Rüyada kayınbirader görmek, rüyayı gören kişinin moralinin bozulacağına, ummadık taş baş yarar sözüne binaen rüya sahibinin çok güvendiği, sevdiği, dostu hatta kardeşi olarak gördüğü kişilerin rüya sahibini hayal kırıklığına uğratmasıyla beraber onu sırtından vuracaklarına işaret eder.

Rüya sahibinin iyi ve hayırlı olduğunu düşündüğü kimselerden göreceği zarara, o insanların rüya sahibinin kendisinin düşündüğü şekilde kimseler olmadığını anlayıp daha dikkatli olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada kayınbirader görmek, rüya sahibinin anlaşamayacağı insanlar olacağına ve bu anlaşmazlık sonucunda rüya sahibinin başına kötü olaylar geleceğine ve rüya sahibinin zorlu ve sıkıntılı bir döneme gireceği anlamına gelir.

Rüyada Kayınbiraderle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kayınbiraderle kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendisine yapılan bir haksızlık ya da kötülük sonucunda haksızlığı ya da kötülüğü yapan kişiye değil de bu işte hiçbir alakası olmayan ve rüya sahibini seven, onun için fedakarlık yapmış, canını emanet edebilecek kadar güvenen birisine kızıp kötü davranacağına ve o kişiyi çok üzeceğine işaret eder. Rüya sahibi hatasını uzunca bir süre anlamayacak ama anladığı zamanda iş işten geçip rüya sahibinin çok pişman olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kayınbiraderin Öldüğünü Görmek

Rüyada kayınbiraderin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayatının daha uzun yıllar boyu süreceğine ve bu uzun hayatın başlangıcında geçmişinde gerçekleşen bir takım sorunlardan, kafasına taktığı dertlerinden, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüya sahibi bu endişe, sıkıntı, dert ve kederlerini bir kenara attıktan sonra hayatı boyunca elde edeceği bir huzura ve bu huzurla birlikte gelen yakın çevresindeki iyi niyete delalet eder. Rüya sahibi yakın çevresinde ki akraba, eş, dostuyla beraber bolca vakit geçirecek ve onlarla olan bağlarını daha sıkı bir hale getirecektir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz