Rüyada Kesim Yeri GörmekRüyada Kesim Yeri Görmek

Kişinin neyin kesim yerini gördüğüne göre rüya tabiri değişir. Mesela bir kemer firması için üretilen ya da çanta, ayakkabı firması için üretilen kemer, kamış kesim yerini görmesi onun işsiz ise iş bulacağına ve bir anda kısmetlerinin, fırsatlarının artacağına, başına güzel şeyler geleceğine delalet eder. Yaşanacak bir olayda söz sahibi olacağına ve kendince de kendi fikrini güzel bir şekilde sunarak toplumdan takdir göreceğine haber verir. Etrafı tarafından artık akıl danışılan biri olacağına ve fikirlerine önem verileceğine, artık korkmadan fikirlerini rahatça söyleyerek çekinmeyeceğine etrafı tarafından da tebrik edilip pohpohlanacaktır.

Rüyada Kurban Kesim Yeri Görmek 

Kurban kesim yeri görmek ya da kurban kesildiğini görmek Allah katında hayra yorulacak işler yapacağına ve günahlarından arınarak iyi bir kimse olacağına delalet eder. Önceden işlemiş olduğu bazı günahların farkına vararak kendisini temize çıkaracağına, iyilik yaparak ve o pişman olduğu durumları çözümleyerek artık günahından kurtulacak, kendisini affettirerek bir daha aynı yanlışa düşmeyecektir.

Rüyada Kurban Görmek 

Kişi evli ise evliliğini taçlandıracak bir çocuk doğacağına ya da evli değil ise kısa sürede hayırlı kısmetlerle karşılaşarak hayatında büyük değişiklikler yaşayacağına ve mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine delalet eder. Evliliğe ve huzurlu bir geleceğe, mutlu bir yaşama delalet eder. Aşk hayatı ve hanedeki huzurla ifade edilen bu rüya aynı zamanda kişinin aile içinde dargınlıkları, küslükleri varsa bunların biteceğine, huzura ereceğine ve ferahlığa haber verir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz