Rüyada Kirpik GörmekRüyada Kirpik Görmek

Rüyada kirpik görmek; rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirip daha iyi yerlere geleceğine işaret eder. Rüyasında kirpik gören kişi yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla iyi anlaşacağına, çok hayırlı ve güzel davranışlı evlatlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi ileride yaşlandığında güçten yoksun, eli ayağı tutmasa bile evlatları tarafından hep el üstünde tutulacağına, maddi ve manevi yönden hiçbir sorun yaşamayıp huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bundan sonraki yaşamında haramdan uzak duracağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Bir başka rivayete göre de rüyada kirpik görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntıların son bulup yaşamında güzel olaylar gerçekleşmesine, lakin bu olaylar gerçekleşirken başına küçük kazaların gelebileceğine, bu kazalar sonucunda kişinin kendisini yıpratmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kirpik Dökülmesi

Rüyada kirpik dökülmesi, rüyayı gören kişinin karşısındaki kişilere kendini ifade etmekte zorlandığına, karşısındaki kişilerin onu anlamak istemeyeceğini ve rüya sahibinin bu durumdan çok çekip moralini bozacağına işaret eder. Rüya sahibinin moral bozukluğuyla gelen sorgulama isteğiyle inancında da bir azalma olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada kirpik döküldüğünü gören kişi iş hayatında uğrayacağı bir zararla ekonomik kazancında bir azalma gerçekleşeceğine, mal ve mülkünde azalmalar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi geçmişinde yaşadığı zor dönemleri tekrardan yaşamaya başlayacak ve gelirinin azalmasından dolayı kıt kanaat geçinmek zorunda kalacaktır. Rüya sahibinin bu zor dönemde borçlanacağına, bu borçlar yüzünden yaşayacağı sıkıntılarla aile hayatında eşi ve çocuklarıyla tartışacağına, bu tartışmaların her geçen gün daha da alevlenerek aile içi huzurun bozulacağına işaret eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz