Rüyada Kızılcık GörmekRüyada Kızılcık Görmek

Rüyada kızılcık görmek, ufak sermayelerle kurulacak yeni işe ve atılımlara işaret eder. Kişinin kuracağı işinde çok başarılı olacağına, kendisinin bile ummadığı seviyelere geleceğine delalet eder. Zenginleşmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve başarılı olmaya yorulur. Sadece mali olarak refahlamak değil, yapacağı hayır ve yardımlarla manevi açıdan da dinginliğe erişecek demektir.

Rüyada Kızılcık Topladığını Görmek

Rüyada kızılcık topladığını görmek; şere, dertlerin üst üste gelmesine ve sıkıntıların giderek artmasına yorulur. Hem iş yaşamında hem de hane içinde çıkacak sorunlara delalet eder. Kişinin büyük borç batağına düşeceğine, maddi açıdan zor günler geçireceğine ve aile içinde büyük tartışmalarla boğuşacağına yorulur. Aynı zamanda rüya, musibet ve belaya bulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Kızılcık Yediğini Görmek

Rüyada kızılcık yediğini görmek, aile içindeki dargınlıklara ve küskünlüklere işaret eder. Kişinin ailesiyle sorunlar yaşayacağına, ayrı eve çıkacağına ve bir süre sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Aynı zamanda alınacak kötü kararlara ve pişman olmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kızılcık Şerbeti İçtiğini Görmek

Rüyada kızılcık şerbeti içtiğini görmek, içine kapanık ve herşeyi içine atan rüya sahibine işaret eder. Kişinin yaşadıklarını sır gibi sakladığına, içinde büyük rüzgarlar kopsa da hiç bir zaman belli etmediğine yorulur. Kendi halinde, iyi niyetli, sır saklayabilen kişiye yorulur.

Rüyada Kızılcık İkram Ettiğini Görmek

Rüyada kızılcık ikram ettiğini görmek, hayırsever ve gönlü bol kimseye yorulur. İşlerin yoluna girmesine, büyük kazançlar elde etmeye ve Allah yolunda iyi, hayırlı işler işlemeye delalet eder. Helal yoldan para kazanmaya, etrafındaki muhtaç kimselere yardım etmeye, ibadetlerini aksatmamaya yorulur.

Rüyada Kızılcık Reçeli Görmek

Rüyada kızılcık reçeli görmek; geçirilen kötü günlerin bitmesine yakın olduğuna, umutların tekrar yeşereceğine ve yaşam sevincinin artacağına delalet eder. Rüya sahibinin istediği hayata sonunda kavuşacağına, hak ettiği hayatı yaşayacağına yorulur.

Bazı tabircilere göre rüya sahibinin hayatının fırsatlarını elde edeceğine, kısmetinin ve şansının açılacağına delalet etmektedir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz