Rüyada Koca GörmekRüyada Koca Görmek

Rüyada kocasını görmek, kadının alacağı çok iyi ve güzel haberlere işaret eder. Genel olarak koca görmek, kısmetin ve şansının açılacağına yorulur. Rüyayı gören kadının müjdeli bir haber alacağına, bu haberle birlikte büyük kıvanç duyacağına delalet eder. Aynı zamanda dostlarla birlikte oturulan mutlu sofraya, özlem gidermeye ve iyi vakit geçirmeye yorulmaktadır.

Rüyada Kendi Kocasını Görmek

Kadının rüyasında kendi kocasını görmesi, uzun zamandır beklenen haberin nihayet geleceğine ve büyük mutluluk uyandıracağına yorulur. Kötü olaylara, musibete, şerre yorulmaz. Yeniden filizlenen aşka, kadının sevdiği kimseyle arasını düzeltmeye, eskisinden daha iyi geçinmeye delalet eder.

Rüyada Başkasının Kocasını Görmek

Bekar bir kadının rüyasında başkasının kocasını görmesi, karşısına kısa zaman içinde çıkacak hayırlı kısmete işarettir. Kendisi gibi iyi huylu ve ahlaklı kimseyle büyük bir aşk yaşayacağına ve sonunda da evlilik yoluna gireceklerine delalet eder. Evli bir kadının rüyasında başkasının kocasını görmesi ise hane içinde yaşanacak tatsızlıklara, kavgalara ve huzursuzluklara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kocasının Öldüğünü Görmek

Rüyada kocasının öldüğünü görmek, gerçek anlamının tersi şeklinde olumlu ve hayırlı gelişmelere yorulur. Kadının kocasıyla bir süredir yaşadığı problemlerinin son bulacağına, aile içinde mutluluğun üstün geleceğine delalet eder. Kocasıyla arasının düzeleceğine, kocasının gözünde değerinin giderek artacağına yorumlanır. Huzurlu, mutlu, bolluk ve bereketle aşk içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada İki Koca Görmek

Rüyada iki koca görmek, aile içindeki sıkıntılara ve kavgalara işaret eder. Aile içindeki huzurun azalmasına, karı koca arasında çıkacak veya çıkmış tartışmalara delalet eder. Anlaşmazlıklara, fikir ayrılıklarına ve hane içinde küskünlüklere yorulur.

Rüyada Kocasıyla Gezdiğini Görmek

Bir kadının rüyasında kocasıyla gezdiğini görmesi, güzel ve hayırlı gelişmeler şeklinde açıklanır. Çıkılacak uzun yola, seyahate ve tatile işaret eder. Kocasıyla arasındaki sevgi bağının daha da artacağına, birlikte daha iyi ve kaliteli zaman geçireceklerine yorulur. Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu haneye delalet eder.

Rüyada Kocasının Aldattığını Görmek

Kadının rüyasında kocasını aldatırken görmesi, gerçek hayatta sadık biri olduğuna ve ailesine düşkün bir koca olduğuna delalet eder. Kocasının kendisine çok düşkün olduğuna, mutlu bir yaşam sürdüklerine, aşklarının gün geçtikçe daha arttığına yorulur.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz