Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsatlarla beraber yaşayacağı olumlu gelişmelerin rüya sahibini yüksek bir mertebeye ulaştıracağına işaret eder. Rüya sahibi önüne çıkan fırsatları değerlendirerek iş hayatını düzene sokup büyük getiriler elde edeceğine, bu getirilerle geçmişte uğraşıp bir sonuç alamadığı işleri tekrardan deneyip olumlu sonuçlar alacağına, ilim öğrenme yoluyla beraber şair veya yazar olabileceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada kurşun kalem görmek,;rüyayı gören kişinin hep düşlediği başarıya ulaşacağına, verdiği tüm sözleri yerine getirip yakın çevresindeki kişilere sadık ve güvenilir bir kişi olacağına, yakın zamanda alacağı mutlu ve hayırlı bir haber ile birlikte çok sevineceğine, maddi ve manevi anlamda sıkıntılı zaman yaşayan bir kişiye yardımda bulunup o kişiden çok büyük yarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Kurşun Kalem ile Yazı Yazdığını Görmek

Rüyada kurşun kalem ile yazı yazdığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki rakip kimseler ile bir masada oturup onlarla anlaşacağına ve aralarında bir husumet kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu anlaşma ile birlikte elde ettiği gelirinin kat ve kat fazlasını kazanacağına, iş hayatının olumlu bir yönde ilerleyip rüya sahibinin büyük bir başarıya imza atacağına delalet eder.

Aynı zamanda rüyada kurşun kalem ile yazı yazdığını gören kişi ulaştığı bu başarı ve yüksek kazancı ile aile içi huzurunu arttırıp yakın çevresindeki kişilerle de ilişkilerini düzelteceğine yorulur.

Rüyada Kurşun Kalem Aldığını Görmek

Rüyada kurşun kalem aldığını görmek; rüyayı gören kişinin yaşadığı zorlu dönemin sona erip hayatının daha kolay bir hale geleceğine, rüya sahibinin darda olmasından dolayı birilerinden yardım isteyeceğine ve bu yardımın rüya sahibinin yakın çevresinden bir kimseden geleceğine delalet eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz