Rüyada Kuş Gagası GörmekRüyada Kuş Gagası Görmek

İçinde yaşadığı hayatta elde edeceği başarı ve karakterinin, insanlığının da etkisi ile hem iş hayatından hem de çevresinde biriktirdiği insanlardan ötürü meşhur olacaktır. Şöhret elde etmeye ve adını her yerde duymaya, kendisi hakkında haberler yapılacağına, adının çok telaffuz edileceğine, boy boy fotoğraflarının çekilerek hakkında hayırlı haberler yapılacağına haber verir. Şöhreti severek kendisini kaybetmeyeceğine, doğallığını daima koruyacağına ve bu hareketleri ile da tanıdıklarının takdirini alacağına delalet eder.

Kuş gagası görmek aynı zamanda mal mülk sahibi olmaya ve çok zengin olunacağına yorulur. İşlerindeki başarısı ile adını duyurmaya, en sonunda da lüks, konfor içerisinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kuş Görmek 

Beyaz tüyleri olan bir kuş görmek geleceğinin açık olacağına, aydınlık ve ferahlığa, iç huzuru yakalamaya yorulur. Aynı zamanda kişi daha önce hiç görmediği bir kuşu rüyasında görüyor ise bu da çok mutlu olacağı işlere imza atacağına, başarı elde ederek, mutluluğunun katlanacağına haber verir. Eğer sevimli bir kuş gördü ise ve ötüyorsa nu da kendisi hakkında iyi, müjdeli haberler alacağına, çok sevinerek neşesinin artacağına yorulur.

Rüyada Kuşla Konuşmak Görmek 

Kuşla konuştuğunu görüyor ise bu kişinin olgunlaştığını ve etrafını da sakinleştiren, örnek tavırlar sergilediğini ifade eder. Kişi hoş olmayan bir durum karşısında en olgun tavrı sergileyecek ve diğerlerini de kendisi gibi mantıklı düşünmeye, objektif olmaya, sakin olmaya yönlendirecektir.

Rüyada Kuş Ötmesi

Hayırlı haberler almaya, haneye gelecek olan müjdeli haberlerin giderek yayılacağına ve neşenin artacağına delalet eder. Mutluluktan ve sevinçten göz yaşı akıtılacağına, başarıya, kazanca, şansa ve saadete yorulur.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz