Rüyada Lavanta GörmekRüyada Lavanta Görmek

Başında olan sıkıntılardan kurtulmaya ve geçmişten beri kendisini takip eden bazı sorunların artık ortadan kalkacağına delalet eder. Rüya sahibinin eğer evlilik çağında kızı varsa hayırlı kısmetlerinin olduğuna ve sevdiğine kavuşarak kısa sürede dünya evine gireceğine yorulur. Evlatlarından kız ya da erkek fark etmez ikisinin de hayırlı kısmetlerinin varlığına ve yakın zamanda başına gelecek olan güzelliklere, çocuklarının geleceğinin parlak olduğuna, göğsünün kabarıp gurur duyacağı olaylar yaşanacağına delalet eder. Evliliğe, çeyiz hazırlamaya işaret olmasının yanında ailede evlenecek biri yoksa da çocuk sahibi olmaya ya da hayırlı kısmetlerin kapıya doluşacağına haber verir.

Rüyada Lavanta Dikmek

Lavanta dikmek şansının bol olacağına ve kısmetlerinin çok olacağına delalet eder. Haneye çok fazla misafir gelecek ve bunlar iyi ağırlanacaktır. Misafirlerin arasında pek çok kısmet vardır. Ve hayırlı, iyi, güzel gelecek verecek olan kısmetler doluşacak. Hane içindeki herkesin şansı bol olacak, devamlı fırsatlar çıkacak karşılarına ve sevinç göz yaşları akıtılacaktır. Yeni insanların haneye adım atması ile kalıcı bazı kimselerin de gireceğine alamettir, güzel bir hayata ve kalabalık, büyük bir aileye delalet eder.

Rüyada Lavanta Toplamak 

Dert edindiklerinden kurtularak en sonunda kendisini temize ve feraha kavuşturacaktır. Müjdeli haberler alarak mutlu olacak ve bu mutluluğu haneye yayılarak güzel sonuçlar doğuracaktır. atalarından ders çıkarıp bir daha tekrarlamayacak ve sıkıntılarından arınacaktır. Hayatı belli bir düzene girecek ve bu düzene alışarak mutluluğuna erişecektir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz