Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada Milletvekili Görmek

Kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve başına açılan dertlerin üstesinden gelmeyi çok iyi bileceğine işaret eder. Beklemediği bir şekilde başına gelecek olan talihli şeylerin olacağına ve önüne koyulan fırsatların artacağına, canını sıkan şeylerden kurtularak kendisini mutluluğa eriştireceğine haber verir. Kafasından atamadığı bazı dertlerinin üzerini çizeceğine en sonunda da mutluluğa ererek kendisini dinginliğe vereceğine işarettir. Gözle görünen ya da görünmeyen kendisini rahatsız eden her şeyden kurtulacağına ve iç huzuruna kavuşacağına yorulur.

Rüyada Milletvekili Olmak 

Büyük yerlere gelmeye, hem kişiliği hem de işindeki başarısı ile isminin önüne unvan alacağına, karşısında saygı göstereceklerine ve efendi bir kimse olarak bilinerek, hayat boyu adaletli davranacağına haber verir.  Maddi açıdan çok paralar kazanacağına ya da kendisini manevi açıdan çok büyük bir zenginliğe sokacak işlere gireceğine haber eder.

Rüyada Milletvekili ile Konuşmak 

Kişinin etrafında yardımını istediği birileri olacağına ve bunların hepsini dinleyerek yardım eli uzatacağına, iyilikler yapacağına haber verir. Kendisine de iyi gelecek olan bu yardımlarla çevresinin sevgisini, saygınlığını kazanacaktır.

Rüyada Milletvekili Adayı Görmek 

Son zamanlarda zor ve sıkı işlere adım atacağına, bu işlerde de kendisini hırpalamasına rağmen ardından da büyük başarılar kazanacağına haber verir. Kişinin kendisine olan güveni de bu zorlu zamanlarda günden güne artacak ve kendisi ile gurur duymasına sebep olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz