Rüyada Muhtaç GörmekRüyada Muhtaç Görmek

Kişi rüyada kendisini muhtaç ve fakir, yoksulluk içinde görürse bu durum başına gelecek olan musibetlere haberci olabildiği gibi aynı zamanda kişinin kendisini daha büyük bir zenginliğin de beklediğine işaret olabilir. Bu nedenle rüya yorumunda kişinin borcunun olup olmadığı ve maddi durumunun nasıl olduğu önemlidir.

Borcu var kapısında alacaklılar bekliyor ise bu durumun daha da kötüye gideceğine, borçlarını temizlemekte güçlük çekerek bir süre sıkıntılı zamanlar geçireceğine fakat en sonunda bundan da kurtularak kendisini mental olarak rahata erdireceğine delalet eder. Bir süreliğine oluşacak olan can sıkıcı döneme ve ardından da kişinin kendisini daha büyük bir konuma getirmesine yükselmesine delalettir.

Durumu iyi olan biri bu rüyayı gördü ise daha çok kazanacak ve maddi açıdan elde edeceği bu bolluk bereket psikolojik sıkıntılarına da dermen olacaktır. Daha lüks ve konfor içinde olacak olan bir hayata, parlak bir geleceğe ve bol kazanca işarettir.

Rüyada Fakir Olmak

Kendisini fakirleşmiş ve maddi çöküntüye girmiş şekilde görüyor ise bu durum kişinin başarıya ulaşacağına, emek edip olmasını dilediği bir hayalinin en sonunda gerçekleşeceğine delalet eder. Başarı ile bol kazanç elde etmeye ve bunun yanında gelecek olan mutluluk ve neşeye habercidir. Büyüklerinin ve üstlerinin tebriklerini alarak, takdir edilecek, başarısı ile sevdiklerinin göğsünü kabartacak, mutluluk göz yaşları akıtacaktır.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz