Rüyada Neft GörmekRüyada Neft Görmek

Rüyada neft görmek, olumsuz ve hayırsız şeylere yorulur. Rüya sahibinin büyük sıkıntılar çekeceğine ve kendini derdin kederin içinde bulacağına yorulur. Son zamanlarda giriştiği işlerin başarısız gideceğine ve maddi açıdan büyük kayıplara uğrayacağı anlamına gelir. Maddi açıdan çekilen sıkıntıların aile içinde huzurun bozulmasına yol açacağına ve hane içinde büyük tartışmaların yaşanacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göreyse; rüya sahibinin maddi sıkıntılarından kurtulmak için büyük bir borcun içine gireceğine delalet eder.

Rüyada Petrol İstasyonu Görmek

Rüyada petrol istasyonu görmek; bolluk, bereketlik ve zenginliğe işaret eder. Rüya sahibinin girişeceği işlerde büyük başarılar elde edeceğine ve bunun karşılığında maddi gelirini arttırarak mal-mülk sahibi olacağına delalet eder. Genel olarak kişinin kısmetinin açılacağına, maddi getirilerin aile içinde de huzurlu bir yaşama sebebiyet vereceğine yorulur.

Rüyada Benzin Doldurmak

Rüyada benzin doldurmak; rüya sahibinin birikim yapacağına delalet eder. Yeni kuracağı iş için büyük paralar biriktireceğine ve bu birikimi doğru şekilde harcayacağına işaret eder. Rüya aynı zamanda kişinin sevdiğiyle uzak bir yere seyahat edeceği anlamına da gelmektedir. Genel olarak hayırlı ve kısmetli şeylere yorulmaktadır.

Rüyada Petrol Kuyusu Görmek

Rüyada petrol kuyusu görmek; tersliklerin ve istenmeyen olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeceğine, yakın zamanda kendini büyük sıkıntıların içinde bulacağına yorulur. Maddi açıdan zor duruma düşmeye ve buna bağlı hane içinde büyük sorunların baş göstereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Benzinlik Satın Almak

Rüyada benzinlik satın aldığını görmek güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorulur. Rüya sahibinin yakın vakitte çok sevineceği bir haber alacağına delalet eder. Aldığı haberden ötürü kişinin çok mutlu olacağına ve yaşamında huzurun eksik olmayacağına işaret eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz