Rüyada Pırasa GörmekRüyada Pırasa Görmek

Birilerinden yardım almaya delalet eder. Sevdiği ve kalbi büyük olan, hayırlı, temiz kalpli ve yardımsever bir kimse tarafından yardım eli geleceğine delalet eder. Maddi durumda sıkıntıları varsa borçlarını ödemesi için, bir süre kendisini idare etmesi için yardım alacağına yorulur. Sağlık sorunları yaşıyorsa da sağlığını geri kazanmak için hem maddi hem manevi desteğini esirgemeyecek bir kimsenin yanında olduğuna, şanslı olup hayırlı kimseler tarafından daima fayda göreceğine haber verir. Seveninin çok olduğunu göreceğine ve etrafındakilerin de ona yardım etmek için neredeyse sırada beklediğine yorulur.

Rüyada Pırasa Yemeği Yemek 

Kendisine yakıştırmadığı fakat bir kere kalbine ve beynine giren kötü niyetin önüne geçemeyeceğine delalet eder. Kötü bir iş için kollarını sıvayacağına ve bunun farkında olacağına ama kendisini durduramayarak işin sonuna kadar gideceğine delalet eder. Kendisini zor durumlara sokarak hayırsızlık edeceğine habercidir.

Rüyada Pırasa Doğramak 

Miras bölüştürmeye ya da kişinin elinde var olan parasını, mal varlığını sevdiklerine, kardeşlerine, çocuklarına bölüştüreceğine delalet eder. Pay edilen mala mülke ve elindekileri dağıtmaya yorulur.

Rüyada Pırasa Toplamak 

Çevresinde iyi niyetli ve güzel insanlar yerine kötü insanlar biriktireceğine ve bunlarla da gece gündüz birlikte olacağına delalet eder. Mutsuzluğunun günden güne artacağına haber verir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz