Rüyada Plak Görmek

Rüyada Plak Görmek

Rüyada plak görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde iş hayatı ile ilgili resmi bir davete katılacağının habercisidir. Rüya sahibinin iş hayatında attığı adımlar neticesinde yüksek bir mevkiye geleceğine, toplum içinde saygı değer bir kimse olacağına işaret eder. Kişinin yapacağı bir yatırımdan dolayı bir çok insana dolaylı yoldan yardım edeceğine, onlar tarafından hayırlı dualar alacağına delalet eder. Rüya sahibinin olumlu yönde giden iş hayatı ile birlikte sosyal hayatının da bundan etkileneceğine yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasıyla huzurlu, mutlu ve eğlenceli zamanlar geçireceğine alamet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada plak görmek; rüyayı gören kişinin geçmiş hayatındaki yaşadığı tüm dert, sıkıntı, hüzün ve kederleri bir kenara bırakacağına, önüne çıkan fırsatları değerlendirerek tüm kötü günlerini unutup hem maddi hem de manevi açıdan olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde yeni birisiyle arkadaşlık kurup birlikte olacakları anlamına gelir.

Rüyada Plak Dinlediğini Görmek

Rüyada plak dinlediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir ortaklığa gireceğini ve bu ortaklıktan başta pişman olsa da sonrasında mutlu olacağını işaret eder. Rüya sahibinin gireceği bu ortaklıktan dolayı başına kötü işler açılacağına fakat bunların üstesinden tek tek gelip sonunda hayalini kurduğu zenginliğe ve huzura kavuşacağını delalet eder.

Rüyayı gören kişinin işlerini büyüterek yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasına da maddi ve manevi anlamda destek vereceğine, onlar tarafından hep el üstünde tutulacağına yorulur. Kişinin aile içi huzurunun artacağına, kötü günleri geride bırakıp yeni hayatına huzurlu, mutlu ve kedersiz devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Plak Satın Aldığını Görmek

Rüyada plak satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin tanışacağı yeni bir kişiden büyük bir oranda hem maddi hem de manevi olarak yardım göreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer bekar bir erkekse bir arkadaşı yardımıyla evleneceğine, rüyayı gören kişi eğer bir kadınsa yakın zamanda kariyeri ile ilgili bir konuda birisinden yardım alacağına delalet eder. Rüyada plak satın aldığını gören rüya sahibinin şansının ve kısmetinin hep açık olacağına, mutlu ve güzel günlerin kapıda olduğuna alamet eder.

Rüyada Plak Sattığını Görmek

Rüyada plak sattığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki insanlara öğütler vereceğini ve onların gözünde bilge bir kişilik olarak görüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin toplum içinde parmakla gösterilen örnek bir kişilik olacağına ve çoğu konuda ona danışılacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz