Rüyada Puding GörmekRüyada Puding Görmek

Uzun zamandan beri hem emek verilen hem de zaman verilen bir işin farklı sebeplerden ötürü engellerle karşılaşmasının habercisidir. Bir süredir iş olmanın yanında yaşama sebebi haline gelmiş olan bu uğraş kişinin hayatındaki bazı sorunlar, ailevi sıkıntılar ve işten kaynaklı bazı rakip oyunları ile gücünü kaybedecektir. Bu sebeple de hayaller kurulan ve gelecek planları yapılan hayatta çok büyük değişimler olacak, hayal kırıklıkları, üzüntü ve kimi pişmanlıklarla karşılaşılarak, emeklerin boşa gideceğine delalet eder.

Rüyada Jöle Görmek 

Çok sevdiği bir arkadaşının ya da dostunun kutlamasında bulunacağına yorulur. Doğum günü partisi ya da düğün olabilir ve sevdikleri ile hasret gidereceğine, eğlenceli vakit geçirerek mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Renkli Jöle Görmek 

İş hayatı ya da ailevi, arkadaşlık  hayatında yaşanacak olumlu olaylara işaret eder. İş hayatında kazancının artacağına ve bol paralar kazanacağına, sosyal hayatınınsa giderek genişleyeceğine daha eğlenceli olacağına yorulur.

Rüyada Jöle Yemek 

Sağlıklı bir hayata ve kişinin bunun için de çokça çabaladığına işarettir. Hem titiz hem de sağlıklı yaşamı seven, temizliğe önem veren bir kişi olduğuna, bu sebeple de uzun zaman sağlıklı bir ömür geçireceğine delalet eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz