Rüyada Puro Görmek

Rüyada Puro Görmek

Rüyada puro görmek, rüyayı gören kişinin gururu dolayısı ile gerek yakın çevresinden gerekse yabancılardan yardım talep etmeyeceğine, rüya sahibinin kendi kendine çözüm aradığı konularda çok zaman kaybedip bütün uğraşlarını eline yüzüne bulaştıracağına işaret eder.

Rüya sahibinin zor ve sıkıntılı günler geçirip kötü ve hayırsız bir haber alarak çok fazla üzüleceğine delalet eder. Rüya sahibi iş ve sosyal hayatında yaşayacağı tatsız olaylardan dolayı bir miktar hayal kırıklığı yaşayarak ileriki hayatında mutsuz olacağına, geçmişinde oluşan maddi zararlardan kurtulmak amacıyla yabancı kimselere borçlanacağına ve yakın çevresinde rüya sahibini çekemeyen kişiler tarafından uğrayacağı kötülük sebebiyle elindeki işi kaybetmesi anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin çektiği zorlukların getirilerini yakın zaman içerisinde geçeceğine, bu zorluklarla uğraşma çabasının ekonomik olarak ödüllendirileceğine ve rüya sahibinin endişe, kuruntu ve sıkıntılarını bir kenara bırakıp hep gözlediği huzura ve mutluluğa uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Puro İçmek

Rüyada puro içmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve dertli bir döneme gireceğine lakin rüya sahibinin bu sıkıntı ve dertlerini yakın çevresinden gizleyerek olduğundan daha mutlu daha sevinçli görünmeye çalışıp geçici çözümler bulmaya uğraşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bu durumdan dolayı çok üzülerek sıkıntı ve dertlerinin hayatında belirsizlikler oluşturacağına, bu sıkıntı ve dertlerinin uzun bir zaman boyu devam edeceğine işaret eder. Rüya sahibi maddi yönden yaşayacağı sıkıntılarla birlikte bu sıkıntıların aile hayatına yansıyıp hane içi huzurunun azalacağına delalet eder.

Rüyada Puro Almak

Rüyada puro almak, rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı problem ve sıkıntılardan ötürü hayatını daha güzel hale getirmek amacıyla yapacağı bir plana işaret eder. Bu planla beraber rüya sahibinin dünyevi zevklerinden bir süre vazgeçeceğine fakat bu plan sonunda ereceği mutluluğa delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz