Rüyada Sıkmak GörmekRüyada Sıkmak Görmek

Rüyada sıkmak görmek; rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde alacağı müjdeli haberle gelecek olan mutluluğa, geçmiş hayatında büyük zorluklar, sıkıntılar ve problemler sonucunda azalan huzurunun eskisinden daha da çok artacağına, maddi durumu kötü olan bir yabancıdan özellikle uzak durulması gerektiğine, yaptığı büyük hatalar sonucunda onlardan çıkardığı dersle ulaşacağı güce, yaptığı işler ve büyük projeler sayesinde hep umut ettiği zenginliğine kavuşacağına işaret eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada sıkmak görmek, rüyayı gören kişinin kötü düşünceli ve hayırsız bir kimseden göreceği büyük zarara, bu zararla hırslanıp adeta bir komutan misali emirler yağdırarak yakın çevresindekileri böyle bir zarara uğramaktan kurtaracağına ve bu sebepten dolayı yakın çevresindeki kişiler ile ilişkilerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada Sıkıldığını Görmek

Rüyada sıkıldığını görmek, rüyayı gören kişinin geçmişinde ve şu anda yaşadığı zorlukların, sıkıntıların ve problemlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda hayatında gerçekleşecek olan güzel ve kendisi için hayırlı olan olaylarla beraber şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder.

Rüya sahibi borçlarının büyük çoğunluğunu kapatarak hep kavuşmak istediği o zenginliğe bir adım daha yaklaşacağına ve bu konuda olan huzursuzluğunun biteceği anlamına gelir. Rüya sahibi rüyasında ne kadar çok sıkıldığına bağlı olarak o kadar güzel olay ve sürpriz ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Birisinin Boğazını Sıkmak

Rüyada birisinin boğazını sıkmak, rüyayı gören kişinin yaşadığı zorlukların üstesinden gelip az olan kazancını arttıracağına, çektiği o kadar sıkıntıdan sonra hep düşlediği mutlak huzura kavuşacağına, geçmişinde yaptığı kötülüklerden dolayı yitirdiği şerefi ve onurunu yapacağı hayırlı, güzel işlerle yeniden kazanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın çevresinde övülen ve saygı gören birisi olacağına işaret eder.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz