Rüyada Sürpriz GörmekRüyada Sürpriz Görmek

Rüyada sürpriz görmek, farklı farklı anlamlara gelir. Rüyayı görme şekline göre değişebilir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki kötülüğünü, fenalığını saklayan insana ve bu insanla iletişim halinde olduğuna işaret eder. Farklı bir tabir olarak da uzun süre hakkında çok emek harcayıp bir o kadar zorlandığı işin gerçekleşip her zaman istediği yüksek itibara, bir kimseden yardım isteyip bu yardımın gerçekleşeceğine, büyük zorluklarla elde ettiği temiz ve helal kazanca delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin birisine sürpriz yapması, rüya sahibine ait olmayan bir malı ya da mülkü sahiplenip bu durumu pek umursamayacağına, rüya sahibinin kendisine sürpriz yapılması da arkasından çevrilen oyunların sona ereceğine, bu olayların bitimiyle ulaşacağı rahatlığa işaret eder.

Rüyada Sürpriz Doğum Günü Görmek

Rüyada sürpriz doğum günü görmek, rüyayı gören kişinin çok seven, arkasını her türlü bela ve tehlikeden koruyan, mutlu olması için bütün fedakarlıkları yapan insanların var olduğuna işaret eder.

Rüyada Sürpriz Doğum Günü Kutlamak

Rüyada sürpriz doğum günü kutlamak, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan güzellikleri, geçmişte yaşadığı sıkıntıları kısa bir süre içinde unutacağı, karamsarlığını, umutsuzluğunu ve endişelerini bir kenara bırakacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin bundan sonraki hayatında kafasını dağıtıp huzura ve rahatlığa erişeceği ve oldukça eğleneceğine işaret eder.

Rüyada Sürpriz Hediye Almak

Rüyada sürpriz hediye almak, rüyayı gören kişinin hayatının bundan sonraki döneminde yaşayacağı olumlu ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin çok sevinip mutlu olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, omuzlarındaki yükün hafifleyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının devamında tüm hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine ve gerek sosyal gerekse iş hayatında olsun çok başarılı olacağına rivayet edilir.


Etiketler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz