Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Atın İnsanlara Saldırdığını Görmek

Rüyada Atın İnsanlara Saldırdığını Görmek

Rüyada Atın İnsanlara Saldırdığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında atın insanlara saldırdığını görmüş ise bu yanı başına gelecek olan ihtişamlı bir kısmetin olduğuna delalet eder. Kişinin yaşamını değiştirecek nitelikte önemli bir kısmet ve hayırlı işler kapısını çalacaktır. Fakat etrafından bazı kişiler bunu engellemeye çalışacak rüya sahibi de iyi niyetinden ötürü bu kimselerin ayırdına varamayacaktır.

Bazı yorumculara göre bu rüya rüya sahibinin dostunu düşmanını anlayabilmesi için ve gelen kısmetlerini doğru değerlendirebilmesi için bir uyarı niteliği taşır. Rüyada atın kendisine saldırdığını görmüş ise de genel olarak kişinin çok farklı yeteneklere sahip olduğu ve çok başarılı olacağına işaret eder. Zenginliğe, ün ve şöhrete, bolluğa yorulur.

Rüyada Atın Size Saldırdığını Görmek

Atın kendisine saldırdığını gören kişi kendisinin bile farkında olmadığı derecede yetenekli ve başarılı olduğu bir işe sahiptir. Bu illa ki mesleği olacak değildir, bu yeteneği sayesinde kişinin en kısa sürede şan ve şöhret sahibi olacağına, herkesin sahip olmak isteyeceği zenginliğe erişeceğine yorulur.

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek hayra alamet eder. Rüya sahibinin hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına işaret eder. Evli ise hayırlı ve sağlıklı bir evlat edineceğine, bekar ise ömür boyu mutlu olacağı bir hayat arkadaşına yorulur. Kişi rüyada ata biniyor ise bu iş hayatında elde edeceği başarılar ile yükseleceğine, önemli mevkilerde görevler alacağına haber verir. Eğer attan indiğini görüyorsa da aynı şekilde itibar kaybedeceğine iş hayatında bir şeylerin kötü gideceğine delalet eder.

Rüyada At Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında elde edeceği başarı ile herkesin dikkatini çekeceğine işaret eder. Takdir ve tebrik kartları alacağına, kendisinde var olan yeteneği en sonunda kullanacağına bu yeteneği ile de hem şan şöhret hem de çok yüklü paralar kazanacağına yorulur. Zenginlik, bolluk ve bereketin işaretidir ama rüya sahibinin kendi emeği, yeteneği ile gelecektir.

Rüyada Beyaz Atın Saldırdığını Görmek

Rüyada beyaz bir atın saldırdığını görmek rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alıp bununla beraber pek çok kişiye de yardım eli uzatacağına işaret eder. Hayırlı bir şekilde gelecek olan helal paraya ve şana, yüksek mertebelere erişmeye, etrafındaki insanlara yardım eli uzatıp onların başarısına da vesile olacağına haber verir. Emek ile elde edilen ve hayra harcanacak olan bu para rüya sahibinin Allah katında da huzura erişeceğine işaret eder.

Rüyada Attan Kaçtığını Görmek

Rüyada bir at tarafından kovalandığını ya da attan kaçtığını gören kişi hayallerinin peşinden koşmayı bırakmadığı sürece muradına erecek ve istediği hayatı en sonunda yaşayabilecektir. Hayalini kurduğu iş ile para kazanmaya ve işinde başarı elde edip ünlenmeye yorulur. Hem bolluk bereket içinde hem de sağlıklı bir yaşama yorulan bu rüya bazı yorumculara göre de rüya sahibinin ayağına gelen kısmeti göremeyip kaçacağına işarettir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz