Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Burun Kanı Görmek

Rüyada Burun Kanı Görmek

Rüyada Burun Kanı Görmek

Başına gelecek olan hayırlı işlerin artacağına işlerinin yoluna gireceğine ve aşk hayatında da hareketlilik olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin borcu varsa, eli darda ise  bunları çözümleyecek, işinde başarısını arttırarak daha çok kazanacağına, adının giderek duyulacağına ve saygın bir kimse olacağına haber verir. Yaşam standardının artarak yükseleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, çok kan olmadığı sürece de bol paraya yorulur. Rahat bir yaşam kuracağına, para ile ilgili sorun yaşamayacağına habercidir.

Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek 

Çok fazla kan görmek hayra yorulmaz ve kişinin başına kötü işler geleceğine delalet eder. Bu durum işlerinde başarısızlığa ve hayırsız haberler almaya, bir süre dara düşerek maddi sorunlarla baş etmek zorunda kalacağına haber verir.

Eğer çok kanama yoksa ve normal bir burun kanaması ise başına gelecek olan güzelliklere ve hayra yorulur. Özellikle kişinin yolunda gitmeyen işlerinin rayına oturacağına, en sonunda da kendisini çok büyük yerlerde göreceğine yorulur.

Rüyada Burun Akması

Kariyerinde başarılı olan ve tanınan bir kimsenin yardım elini alacağına ve bu sayede de işlerinde başarısını günden güne arttırarak daha da tanınan bir kimse olacağına haber verir. Zorlukların ve sıkıntıların biteceğine, imkansızlıkların da artık yapılır olacağına delalet eder.

Rüyada Burun Kırılması 

Hastalık yaşamaya ve başına gelecek olan bir talihsizlikle  sağlık sorunları çekmeye yorulur. Bir süreliğine maddi, manevi ve özellikle de sağlık açısından dara düşmeye, kendisine çıkış yolu aramaya haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz