Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Eski Sevgiliyi Asık Suratlı Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Asık Suratlı Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Asık Suratlı Görmek

Rüya sahibinin geçmişte kendisini suçladığı ve sorun olarak gördüğü, vicdani huzurunu bozan bazı problemlerden kurtulacağına işaret eder. Geçmişten gelen bir sorunu yine geçmişten gelen bir kimse ile çözecektir, bu sorun maddi sıkıntı ise çözümü sayesinde eline bolca para geçecek ve bolluğun bereketin içine düşecektir. Eğer sorunu aşk ise kendisi için en hayırlı kısmetler kapısına dizilecek ve düşmanlarının dikkatini çekecektir.

Çoğu rüya yorumcusuna göre hem işte hem de eşte başarıya ulaşma anlamına gelen bu rüya kişinin hayattaki şansının döneceğine ve bundan sonra her şeyin kendisi için daha kolay ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüya sahibi yeni bir ilişki içerisinde iken eski sevgilisini rüyasında görmüş ise ilişkisinde bir şeylerin kötüye gideceğine ve huzursuzluk yaşayacağına yorulur. Eğer kişinin bir ilişkisi yok ise yeni bir ilişkinin onu beklediğine ve bunun sayesinde de çok mutlu zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek bazı yorumculara göre de rüya sahibinin geçmişten gelen bazı sorunları hala aşamadığına ve kendisi ile ilgili bu sorunları çözmesi için çaba sarfetmesi gerektiğine dair de uyarı niteliği taşımaktadır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Güler Yüzlü Görmek

Rüya sahibinin kısa zamanda alacağı iyi habere işaret eder. Aynı şekilde kızgın ve mutsuz ise de çoğu yorumcuya göre kötü haber almaya yorulur.

Rüyada Eski Sevgili ile Gezdiğini Görmek

Rüya sahibinin mutlu bir yaşam süreceğine ve ömür boyu elini tutacak bir eşe kavuşacağına yorulur. Muradına ermeye ve hayatında kötü giden her şeyin yaşamına giren ve ömrünü paylaşacağı bir eş ile çözüleceğine, onun yardımları ile çok zengin olmaya hem huzurlu hem de lüks içinde bir hayat sürmeye haber verir.

Bazı yorumculara göre de rüyada eski sevgili ile gezmek ve kavga etmek kişinin evlilik planlarının hızlanacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına ve her durumda mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Barışmak

Rüya sahibinin bir ilişkisi var ise o ilişkinin sona ereceğine ve ilişkisi yok ise de bir süre umduğu ilişkiyi kuramayacağına delalet eder. Evli ise hane içinde çıkacak olan huzursuzluğa, kavga etmeye, fikir ayrılığına ve kıskançlıkların artacağına bunun sebebi ile de kısa süreli ayrılıkların yaşanacağına yorulur. Yine de bazı yorumculara göre kişi kendi yaşamından taviz vermediği için eşi ile ya da kız arkadaşı ile bazı sorunlar yaşayacak ama en kısa sürede de çözüme ulaşacaktır.

Rüyada Eski Sevgili ile Kavga Etmek

Rüya sahibinin ilişkisi var ise en kısa sürede evliliğe döneceğine işaret eder. Bir ömür yanında olacak bir eşe sahip olmaya, ilişkinin uzun süreli olacağına, doğru kişi ile tanışmaya, hayatında en mutlu zamanları yaşamaya az kaldığına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz