Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kendi Oğlunu Görmek

Rüyada Kendi Oğlunu Görmek

Rüyada Kendi Oğlunu Görmek

Rüya sahibinin hanesine girecek olan bolluk ve berekete işaret eden bu rüya, genel olarak hayra yorulur. İş yaşamında elde edilecek başarı sayesinde hanedeki herkesin hayatına bolluk ve bereket geleceğine, maddi kazancın artacağına, borç var ise borcun temizleneceğine ve tekrar borçlanmaya gerek olmayacağına haber verir. Rüyayı gören kişinin birden fazla oğlu var ise ve küçük oğlunu görmüş ise eline geçecek maddi bolluk az olacaktır. Fakat büyük oğlunu görmüş ise hanesine girecek olan paranın daha da fazla olacağına haber verir. Her iki oğlunu da görmüş ise rüya sahibinin zengin olacağına ve hayalini bile kuramadığı bolluğa erişeceğine yorulur.

Rüyada Oğlunu Yatakta Görmek

Rüyanın birden fazla farklı yorumu vardır fakat genel olarak rüya tabircileri tarafından hayra alamet ettiği söylenir. Kişi oğlunu yatakta mutlu ve huzurlu bir yüz ifadesi ile gülümseyerek yatarken görmüş ise oğlunun başına gelecek olan olumlu şeylere işaret eder. Oğlu işi yok ise iş bulacak, hane içinde huzuru yok ise huzura ereceğine ve mutlu bir evliliğe gireceğine haber verir. Eğer rüya sahibinin oğlu yatakta mutsuz ya da ağlayarak yatıyor ise ailesinden yardım isteyeceğine ve onların desteğine ihtiyaç duyacağına işaret eder. Anne ve babasından maddi manevi destek görmeye ihtiyacı olacak ve bu destek sayesinde de hayatını yoluna koyacaktır.

Rüyada Oğlunu Ağlarken Görmek

Rüya kimi yorumculara göre rüya sahibinin oğluna yaptığı bir haksızlık nedeni ile oğlunun ona gönül koyduğuna yorumlanırken kimisine göre de rüya sahibinin oğlundan alacağı kötü bir habere işaret eder. Oğlu evli ise hane içinde bazı huzursuzlukların yaşanacağına, bekar ise aşk hayatında olacak olumsuzluklara, işinde yaşanacak zor günlere yorulur. Rüya sahibinin oğlunun yanında olması için uyarı niteliğinde de yorumlanan bu rüya aile içinde manevi desteğin güçlenmesi gerektiğini de ifade eder.

Rüyada Oğlunu Hasta Görmek

Rüyada oğlunu hasta yatarken görüyor ise aile büyüklerinden sağlık sorunu olan biri var ise sevinçli haber alınacağına yorumlanır. Genel olarak hayra yorumlanan bu rüya bazı yorumculara göre de rüya sahibinin oğlundan alacağı üzücü bir haberin varlığına yorulur.

Rüyada Oğlunu Üzgün Görmek

Rüya sahibinin oğlu için bir şeyler yapması gerektiğine dair uyarı niteliğinde değerlendirilen bu rüya çoğu yorumcuya göre aile bağlarının daha da güçlenmesi gerektiğinin habercisidir. Oğlunun ona ihtiyacı olduğuna ve onun desteği ile her şeyin üstesinden gelebilecek güce sahip olduğuna işaret eder. Hane içinde hoş sohbetin artması ile ailede herkesin daha mutlu, huzurlu olacağına, güzel günlerin geleceğine ve bunun ışığında daha konforlu ve lüks bir yaşam elde edileceğine yorulur. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin oğlundan alacağı olumsuz bir habere delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz