Rüyada Gecelik Görmek

Rüyada Gecelik Görmek

Rüyada gecelik görmek, rüyayı gören kişinin hayatında gerçekleşecek olayların en iyisine ve en güzeline layık olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki eş, dost, akrabasına olan iyi niyeti ve güzel davranışları sayesinde onlarla iletişimini kuvvetlendireceğine ve onlar tarafından sevilip saygı göreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yapacağı atılımlar sayesinde servetine servet katarak daha iyi koşullarda yaşayacağına yorulur.

Bir başka rivayete göre de rüyada gecelik görmek; rüyayı gören kişinin kısmetinin açık olacağına, kısmetinin açık olmasıyla beraber yeni tanışacağı bir kişi ile mutlu bir birliktelik kurup evleneceğine, yakın bir zaman içerisinde de bu evlilik ile ilgili sevindirici ve sürpriz bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Gecelik Giydiğini Görmek

Rüyada gecelik giydiğini görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında yapacağı atılımlar ve uğraşacağı projeler ile adından oldukça söz ettirip, bu projeler ile başarıya ulaşacağına, başarı ile birlikte gelen maddi kazanca ve tüm güzel olaylar neticesinde mutluluğa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı zorluklar, sıkıntılar ve problemleri unutturacak gelişmeler yaşayacağına, hayalini kurduğu olayların yakın bir zaman içerisinde gerçekleşeceğine, sosyal hayatına daha fazla zaman ayırıp insanlarla birlikte eğlenmeye ve tüm bunlar ile beraber rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Pijama Giydiğini Görmek

Rüyada pijama giydiğini görmek; rüyayı gören kişiyi bekleyen zor, sıkıntılı ve problemli günlere delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı bir takım kötü olaylar yüzünden hiç istemediği olaylarla karşılaşıp moralini bozacağına, iş hayatında yaşanan bu kötü gelişmelerin sosyal hayatına da yansıyıp yakın çevresindeki insanlar ile arasındaki iletişimin zayıflayacağına, aile içi huzurunun azalacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüyada pijama giydiğini görmek, rüyayı gören kişi için uğursuzluk anlamına gelir.

Kişinin yaşayacağı durumlar ruh halini etkileyerek kişiyi mutsuz edeceğine yorulur. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan dert, endişe ve sıkıntılarla beraber kısmetinin kapanacağına, iç huzurunun azalmasıyla beraber sosyal hayatında problemler baş göstereceğine, yine de tüm bu olumsuzlukların içinde rüya sahibinin bir şeyler gerçekleştirmek uğruna çabalayacağı anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz