Rüyada Hayvan Kesmek Görmek

Rüyada Hayvan Kesmek Görmek

 

Kişinin kendisi ile ilgili haber veren bu rüya ne kadar inatçı, kendi burnunun dikine giden ve sözünden dönmeyen bir kimse olduğuna işaret eder. Bu durum genel olarak kişinin kötülüğüne yol açacak ve günahlara bullşarak başkasının hakkını yiyeceğine haber verir. Mutsuz olacağı ve kendisine de zarar verecek olan bazı işlere bulaşarak etrafından gelen uyarıları dinlemeden kendisini ateşe atacaktır. Sadece kendisini değil onu sevenleri de üzecek, Allah katında da hayra yorulmayan işlere girecektir. Bir çok rüya yorumcusu kişinin tövbe ederek artık kötülüklerden uzaklaşması, inadını kırması için bunun uyarı niteliğinde bir rüya olduğunun yorumunu yapar.

Rüyada Hayvan Kesildiğini Görmek

 Kişinin kötü işlere bulaşarak mazlumun ahını alacağına ve kimsenin beklemediği şekilde büyük günahlara bulaşarak canını sıkacak durumlar içinde kalacağına işaret eder. Kendisini hem günah yoluna sokarak iyi insanların hakkını yiyecek hem de kalbini kıracaktır. Bunu anlaması için de inadını kırarak sevdiklerinin sözlerini dinlemesi gerekecektir.

Rüyada Büyükbaş Hayvan Kesmek

Etrafında olan insanlardan kalbini kırdıklarından ve günahını aldıklarından tek tek özür dileyeceğine ve onların kalbini alacağına, aynı zamanda da kimsenin günahını bir daha almadan Allah yoluna gireceğine, kendisini düzelterek sevaplar işleyeceğine haber verir. Bir takım pişmanlıklar yaşamanın ardından keyfinin yerine geleceğine ve kendisini Allah yoluna soktuktan sonra başına güzelliklerin geleceğine yorulur. Kişinin kendisine olan güveni ve sevgisi de zamanla artacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz