Rüyada Kaktüs Görmek

Rüyada Kaktüs Görmek

Yakınlarında bulunan ve manevi olarak da kendisine çok yakın olan sevdiklerinin , dostlarının, ailesinin ya da eşinin sırtından bıçaklayacağına, kendisine sırtını döneceğine delalet eder. Sevdikleri tarafından beklenmedik bir anda hayal kırıklığına uğratılacağına ve artık güvendiği dağlara kar yağacağına haber verir. Mutluluğunun bir süre  yok olacağına ve can sıkıcı zamanlar geçireceğine, beklenmedik olaylar nedeni ile bir süre kendisini toplamakta zorluk çekmeye, üzücü zamanların verdiği psikolojik etkiden bir süre çıkamayacağına işaret eder.

Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek 

Tek başına kalmaya, kendisi ile baş başa olmaya ve yaşadığı güven kırıcı sorunlar nedeni ile artık sevdiklerine eskisi gibi güvenemeyecek ve yeni tanıştığı kimselerle de arasına mesafeler koyacak, güven problemi yaşayacaktır.

Kişinin bir süre içine kapanacağına ve yalnızlığı tercih ederek kendisini kimseye açmayacağına delalet eder.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek 

Başına güzellikler geleceğine e mutlu olacağı bazı işlere gireceğine, hayatında bir düzen kurarak artık mutlu ve neşeli yaşayacaktır. Umut dolu olmaya ve alınacak olan bazı müjdeli haberler ile kendisine olan güveninin artacağına, mutluluğunu arttıracak bir şeyler olacağına haber verir.

Rüyada Kaktüs Ekmek Görmek 

Başına güzel şeylerin gelmesi için çok fazla çaba sarf etmeye ve kendisini zor bir işin içine atarak onunla baş edeceğine, başarı ile sonuçlandıracağına yorulur. Çok zor ve herkesin yapamayacağı işlere girerek hepsinde de başarılı olacağına, adını duyurup, paralar kazanacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz