Rüyada Karda Kaymak Görmek

Rüyada Karda Kaymak Görmek

Yürüyerek ya da koşarak ilerlediğini gören kimsenin yerde bulunan kay ve buzdan kaydığını görmesi genelde hayra yorulmaz. Fakat bu kaymalarda kan çıkmıyor ise ve kişinin kayması ile canı yansa da bir yeri kesilip, yaralanmıyor, kanı akmıyor ise hayra alamet eder. Temize çıkmaya ve emellerine ulaşmaya, saf, yüreği temiz bir insan olup etrafını da ona göre şekillendireceğine haber verir. Eğer kan varsa kişinin can sıkıcı zamanlar zamanlar geçireceğine ve maddi manevi çöküntüler yaşamaya delalet eder.

Rüyada Arabanın Karda Kayması 

Araba kullanırken karda kaydığını gören ya da karda kayan bir araba görmek yine yürürken kaymak ile aynı aynı anlamdadır ve kişi kan görmedi ise, bu olaydan ötürü kan dökülmedi ise hayra işarettir. Kişinin emek vererek önüne gelen engelleri bir bir aşacağına, sabırlı olması gerektiğine ve hisleriyle mantığını birlikte kullanması gerektiğine yorulur. Bu şekilde hem işteki başarısında artış hem de ikili ilişkilerindeki manevi yoğunluk artacaktır. Aile içi sorunlar varsa bunlar son bulacak ve başarılı iş hayatı ile maddi kazanç artacaktır.

Kan var ise de kişinin canını sıkan ve mutluluğunu önleyen sorunlar yaşanacak maddi ve manevi kaynakları azalacak, ilişkileri kötüye giderek kavga edecektir. Borçlarını ödeyemediği için ve geçimi zor olduğu için de asabi olacaktır. Bu rüya aynı zamanda kişiye uyarı niteliğindedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz